کد خبر: 1560982/34 زمان: 10:45   1397/07/22 بازدید: 27,379

پیام جدید کارلوس کی‌روش (عکس)

بعد از چالش های به وجود آمده برای تیم ملی کارلوس کی روش یک بار دیگر در صفحه شخصی اش همه را به اتحاد در مورد تیم ملی دعوت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش هر از چند گاهی این پیام را در صفحه شخصی اش بارگذاری می کند. همه برای تیم ملی. این پیام او بدین منظور است که همه باید برای کمک به تیم ملی بسیج شوند. و جالب اینکه همیشه می گوید وضعیت در مورد تیم ملی این طور نیست و برخی مخالف نتیجه گیری او با تیم ملی هستند.


در روزهای اخیر اشاره حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید مبنی بر اینکه ساختمان پک را از نزدیک ندیده چه برسد به اینکه در آن تمرین کنند، موجب واکنش تند کارلوس کی روش شد. سرمربی تیم ملی دیروز در پاسخ به صحبت های حمید استیلی گفته بود چطور ایشان وقت دارد برای تماشای بازی های جام جهانی به روسیه برود و حتی در اردوی تیم ملی حاضر شود و با ملی پوشان خوش و بش کند اما وقت ندارد ساختمان پک را از نزدیک ببیند.


حمید استیلی البته بعد از این مصاحبه کمی تغییر موضع داد و سعی کرد صحبت هایی کند که بیش از این منجر به تنش نشود. حالا کی روش هم همین کار را کرده و بعداز پایان دعوا همه را به اتحاد در مورد تیم ملی در مسیر حضور در جام ملت های آسیا دعوت کرده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.