کد خبر : 1561357 | 23 مهر 1397 ساعت 19:32 | 9.9K بازدید | 0 دیدگاه

میراندا: فاصله زیادی با بازنشستگی دارم

میراندا، مدافع برزیل معتقد است که هنوز زمان زیادی تا بازنشستگی از بازی های ملی پیش رو دارد.

میراندا: فاصله زیادی با بازنشستگی دارم

به گزارش "ورزش سه"، پس از جام جهانی 2018، تیته جوان گرایی ویژه ای در تیم ملی برزیل انجام داده و به 9 بازیکن در 3 بازی که برگزار شده، برای اولین بار میدان داده است. مدافع 34 ساله اینتر احتمالا مقابل آرژانتین به ترکیب تیمش بازخواهد گشت ولی هنوز فاصله زیادی با بازنشستگی می‌بیند.

 

1345220

 

 

او گفت:" ساخت دوباره تیم یک موضوع ضروری است. پس از جام جهانی روسیه، تیته به دنبال ترکیب تجربه و بازیکنان جدید است که یک دوره جدید را رقم بزند و تیم را برای جام جهانی 2022 آماده کند."

 

 تنها 6 بازیکن ( ویلیان، کوتینیو، الیسون، پائولینیو، نیمار و ژسوس) بیش از 21 بازی میراندا برای تیته بازی کرده اند ولی او از فهرست تیم برای دیدارهای ماه گذشته خط خورد. حال در بازگشت به تیم، تاکید کرد که فاصله زیادی با بازنشستگی دارد.

 

او گفت:" حضور بازیکنان جوان خیلی مهم است. خیلی مهم است که ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه پیدا کنیم، باید استانداردهای بالایی تعیین کنیم. فکر می‌کنم در نهایت تیته تصمیم گیرنده است و امیدواریم که بدون توجه به سن و سال، آن کسی که آماده تر است را بازی دهد.من با روانشناس ها و نوتریتیونیست هایی کار می‌کنم که بتوانم تا 38 یا 39 سالگی در سطح بالایی از فوتبال باقی بمانم."

دیدگاهها