حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562076/48 زمان: 20:05   1397/07/26 بازدید: 35,297

نمازی: تعطیلات لیگ مضر است

کسی در پرسپولیس با مسلمان لج نکرد

سرمربی تیم ذوب‌آهن اعلام کرد هدف تیمش در این فصل قهرمانی بوده که برخی اشتباهات کار آن‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است.

به گزارش "ورزش سه" امید نمازی با حضور در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار تیمش با سپیدرود درباره این دیدار گفت:


هر دو تیم سپیدرود و ذوب‌آهن به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند و به همین دلیل دیداری جالب و تماشاگرپسند شاهد خواهیم بود. شرایط سپیدرود پس از تغییر کادر فنی بهتر شده و در سوی مقابل انتظارات از ذوب‌آهن بالا است. با وجود فوتبال خوبی که ارائه دادیم در امر نتیجه‌گیری خوب عمل نکردیم و به دنبال پیروزی در دیدار مقابل سپیدرود هستیم.

 

سرمربی ذوب‌آهن با بیان اینکه هیچ قولی مبنی بر قهرمانی نداده است ،بیان کرد: هدف‌گذاری ذوب‌آهن در فصل جاری این است که از سال گذشته بهتر باشیم و این یعنی قهرمان شویم، مسائلی در هشت هفته اول رخ داد که بخشی به اشتباهات خودمان به‌ویژه اشتباهات فردی برمی‌گردد و برخی به مشکلات داوری و قضاوت‌های علیه تیممان برمی‌گردد. در صدد رفع مسائلی که در زمین به خودمان برمی‌گردد هستیم و امیدواریم در مورد داوری عدالت رعایت شود و درنتیجه حق ذوب‌آهن گرفته شود.

 

وی با بیان اینکه در لیگ برتر بازی آسان وجود ندارد، گفت: تیم‌های ته جدولی بازی دفاعی ارائه می‌دهند و به دنبال گرفتن حداقل امتیاز هستند و در سوی مقابل تیم‌های بالای جدولی نظیر پدیده پرسپولیس سایپا و پیکان با اعتمادبه‌نفس بالا دنبال کسب پیروزی هستند. فردا هم تلاش سپیدرود برای فرار از انتهای جدول، کار ذوب‌آهن را سخت می‌کند. با وجود کریمی مسائل مالی این تیم حل‌شده و از نظر روحی روانی به این تیم کمک می‌کند.

 

نمازی با بیان اینکه فکر نمی‌کنم آقای برانکو با محسن مسلمان لج کرده بوده باشد، گفت: هر مربی خواسته‌هایی از بازیکن دارد و بازیکن باید در خدمت تیم باشد، این خواسته‌ها را ما نیز داشته‌ایم و ممکن است جاهایی کم‌کاری شده باشد ولی مسلمان در هفته‌های اخیر و دو بازی تدارکاتی اخیر عملکرد خوبی داشته و امیدواریم به جایگاه خودمان برسیم.

 

وی در مورد تعطیلی لیگ به‌واسطه بازی دوستانه تیم ملی گفت: این تعطیلات به فوتبال کمک نمی‌کند. آقای کی روش برنامه خود را اول سال به فدراسیون می‌دهد و طبق همین برنامه جلو می‌رود. عدم بازی‌های دوستانه مناسب برای تیم ملی کشورمان به خاطر بی‌درایتی فدراسیون فوتبال بوده است. اگر قرار است یک بازی دوستانه برگزار شود، تعطیلات متناسب با همان یک بازی باشد. می‌توانیم تعطیلات کمتری داشته باشیم تا تیم‌های باشگاهی ضرر نکنند. تیم ملی به بازی‌های دوستانه نیاز دارد و فدراسیون باید این بازی‌های دوستانه را برگزار کند تا تیم ملی مهیای جام ملت های آسیا شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.