حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562400/35 زمان: 09:26   1397/07/28 بازدید: 18,627

حسینی با سیو به زندگی بازگشت!

جوان‌های استقلال پشت سر گلر جوان

بعد از تمام حواشی ایجاد شده سرانجام فرصت در اختیار دروازه بان جوان و ملی پوش قرار گرفت تا در بازگشت از اردوی تیم ملی خودی نشان بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، بازی دادن به سیدحسین حسینی از سوی وینفرد شفر بعد از تمام حاشیه هایی که در مسجدسلیمان رقم خورد حالا چه دلجویی چه ترس از داد و بیداد و ... به سود استقلال و خود این دروازه بان تمام شد چون هم دومین برد فصل برای آبی ها رقم خورد هم این که سیدحسین نشان داد 17 بازی نیمکت نشینی تاثیری در عملکرد و توانایی های فنی او نداشته است.


به طور حتم وقتی بازیکنی پنج ماه مداوم روی نیمکت بنشیند و از شرایط بازی دور باشد دقایقی زمان نیاز دارد که به جو بازی برای تیمی مثل استقلال آن هم زیر بار فشارهای کاذب آشنا شود. نکته ای که خود حسینی هم به آن اعتراف کرد و مدعی شد در 15 تا 20 دقیقه ابتدایی بازی اصلا استرس به او اجازه فکر و تصمیم گیری نمی داد چه بسا اگر این گونه نبود روی صحنه گل سایپا واکنش بهتری نشان می داد.

 


هر چه از زمان بازی گذشت گلر ملی پوش هم راحت تر و هم مسلط تر از چارچوب دروازه اش حراست کرد که اوج هنرنمایی او در آخرین ثانیه های وقت های تلف شده رقم خورد. مهار ضربه سر سارفور مدافع غنایی و پیش تاخته سایپا آن هم در حالی که تعادل مناسبی نداشت باعث شد تا همین سیو سه امتیاز ارزشمند و حیاتی به حساب وینفرد شفر و شاگردانش واریز کند، سیوی که حرف های بسیار زیادی در دل خود داشت و باعث شد تا حسینی با فراموشی همه اتفاقات هفته های گذشته از عشق به استقلال و تعصب ویژه به این تیم صحبت کرد.

 


بازگشت سیدحسین به درون دروازه استقلال و درخششی که مقابل سایپا داشت در کنار تمام شیرینی هایی که برای شفر و طرفداران داشت مسلما دردسرهای زیادی هم می تواند در پی داشته باشد به خصوص برای مرد آلمانی که از این پس بار دیگر قصه رقابت دو دروازه بان آماده و مدعی شماره یک بودن وارد سکانش جدیدی خواهد شد. مدیریت بازی دادن به رحمتی یا حسینی کاملا روی سرنوشت آتی استقلال تازه اوج گرفته تاثیرگذار خواهد بود چون نه رحمتی حاضر به نیمکت نشینی است نه حسینی که امید به حضور در فهرست نهایی مسافران ایران در جام ملت های آسیا 2019 دارد.

 


دیروز در ورزشگاه تختی استقلال در حالی دومین برد پیاپی را جشن گرفت که سایر جوان های استقلال هم درست مثل گلر جوان خوش درخشیدند تا در جشن پیروزی شیرین برابر شهریار ایران پشت سر حسینی صحنه های جالبی را رقم بزنند. جوان هایی مثل الهیار صیادمنش، مهدی قائدی، سجاد آقایی و ... درست مثل سیدحسین در اندیشه درخشیدن برای استقلال و رسیدن به رویاهای بزرگ خود هستند، جوان هایی که می توانند برای سال های متمادی مردان تاثیرگذار در اردوی آبی های پایتخت باشند.

 

عکس: امیرحسین خیرخواه

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.