کد خبر: Ynl9 زمان: 10:36 1397/07/28   بازدید: 12321

اعتراض و فحاشی؛ صحنه های عجیب در اهواز(عکس)

مسابقه ای که از ابتدای آن اعتراض نیمکت نشینان تیم میزبان به داور مسابقه سر و صداها در ورزشگاه غدیر را افزایش داده بود، در اواخر نیمه اول به جنجال کشیده شد.

به گزارش "ورزش‌سه"،تیم های استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم روز گذشته از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند. این مسابقه که نبرد تیم های 9 امتیازی جدول رده بندی محسوب می شد، شرایط حساسی را برای دو تیم رقم زده بود. هردو تیم در این بازی برای برد بازی کردند و از این رو استقلال خوزستان چون در دو بازی قبلی خود 11 گل دریافت کرده بود، می خواست هرطور شده از امتیاز میزبانی اش استفاده کند.


در این شرایط نیمکت نشینان تیم استقلال خوزستان از دقایق ابتدایی بازی با هر سوتی که داور مسابقه رضا اکرمی می زد، داد و فریاد بر سر او را شروع می کردند و همین موضوع زمینه ساز جنجالی شدن بازی شد. اعتراض های شدید نیمکت نشینان استقلال خوزستان به داور واکنش خطیب، سرپرست پارس جنوبی و سایر نیمکت نشینان این تیم را در پی داشت تا اینکه در دقیقه 44 برخورد میان حسین پورامینی و احمد آل نعمه باعث جنجالی شدن مسابقه شد.


در این دقیقه دو بازیکن برای تصرف توپ تکل زدند اما برخوردی میان آنها شکل گرفت و باعث مصدومیت شان شد. آل نعمه که دقایقی قبل از این اتفاق کارت زرد گرفته بود، به خاطر تکل خشن یک کارت دیگر گرفت و از زمین بازی اخراج شد. با توجه به اینکه تیم پارس جنوبی تا این دقیقه یک بر صفر از حریف پیش بود، وحید حمدی نژاد بازیکن باتجربه استقلال خوزستان از اخراج بازیکنش از کوره دررفت و به سمت داور حمله ور شد که اکرمی خیلی سریع دومین کارت قرمز را به مدافع استقلال خوزستان نشان داد.

 


9 نفره شده استقلال خوزستان در پایان نیمه اول اعتراض های بعدی مربیان استقلال خوزستان را در پی داشت و با اینکه آنها حقی برای حضور در زمین نداشتند اما خیلی راحت وارد چمن شدند و داور هم برخورد دیگری با این تیم نکرد.

 


از سوی دیگر در نیمه دوم اعتراض های نیمکت نشینان استقلال خوزستان به اوج خود رسید. مربیان استقلال حتی به همتایان خود در پارس جنوبی نیز اهانت هایی را انجام دادند که در نوع خود عجیب بود. همچنین هواداران استقلال خوزستان نیز فحاشی های عجیبی را به داور مسابقات انجام دادند. آنها حتی در اواخر نیمه اول خواهان بیرون کشیدن تیم شان از زمین شدند و صحنه های غیرمنتظره ای را رقم زدند.

 

 


در نهایت استقلال خوزستان در مسابقه ای که نیمکت نشینانش بارها و بارها جو بازی را بهم ریختند بازنده شد تا شاگردان مهدی تارتار با کسب 3 امتیاز وضعیت خود را بهبود ببخشند.