کد خبر: 1562541/48 زمان: 15:31   1397/07/28 بازدید: 5,418

جادوگر امید را به هواداران رشتی بازمی‌گرداند؟

تیم سپیدرود رشت علی‌رغم نمایش خوبی که مقابل ذوب‌آهن داشت اما از رسیدن به اولین برد خود بازماند.

به گزارش "ورزش‌سه"،  شاگردان علی کریمی در حالی روز گذشته مقابل ذوب‌آهن اصفهان به نتیجه تساوی بدون گل رسیدند که نمایش نسبتا خوبی به خصوص در نیمه دوم از خود ارائه دادند و اگر کمی شانس همراه با آن‌ها بود اولین سه امتیاز لیگ هجدهم برای سرخپوشان گیلانی به دست می‌آمد.


سپیدرودی‌ها در نیمه اول این دیدار به علت دور بودن از شرایط مسابقه و هم‌چنین بدنسازی که انجام داده بودند دور از انتظار ظاهر شدند و تقریبا هیچ موقعیتی بر روی دروازه رشید مظاهری به وجود نیاوردند. اما در 45 دقیقه دوم ورق به سود آن‌‎ها بازگشت و توانستند چهار موقعیت بسیار خوب گلزنی ایجاد کنند که همه آن‌ها با درخشش مدافع و دروازه‌بان ذوب‌آهن دفع شد و سرخپوشان رشتی را در حسرت برد قرار داد.


اما در این میان باید به آمار مثبت علی کریمی هم در سپیدرود اشاره کنیم. این مربی در 5 بازی لیگ برتر و جام حذفی بر روی نیمکت سپیدرود نشسته و در مجموع 450 دقیقه، تنها دو گل وارد دروازه تیم تحت هدایتش شده است. این در حالی است که این تیم در 5 بازی ابتدایی خود در لیگ برتر با هدایت خداداد عزیزی 14 مرتبه دروازه خود را باز شده دید و به همین دلیل بدترین خط دفاع لیگ برتر را دارد.


بی شک اگر این آمار دفاعی از سوی آن‌ها حفظ شود و کار بیشتری در بخش هجومی توسط سپیدرودی‌ها صورت گیرد، این تیم سهمیه خود در لیگ برتر را حفظ کرده و خاطرات شیرین سال گذشته را تکرار می‌کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.