کد خبر: 1562765/49 زمان: 13:03   1397/07/29 بازدید: 11,769

سرمربی امید استقلال:

مربیان تیم ملی بازیکنان را دلسرد می‌کنند

محمد فدایی مربی استقلال از عدم حضور مربیان تیم امید در دربی تهران گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد فدایی سرمربی تیم امید استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه درباره دربی روز شنبه و برد در این مسابقه گفت: بازی خیلی خوبی داشتیم و بازیکنان ما در حد یک تیم بزرگسال فوتبال بازی کردند. همه حاضران از بازی لذت بردند و ما بدون اشتباه بودیم. پرسپولیس تیم خوبی است اما ما تیم بهتری بودیم و خوشحالم که این برد را به دست آوردیم.

 

وی در ادامه درباره بازیکنان با استعداد این تیم برای آینده استقلال، افزود: با آقای شفر نیز چند مرحله صحبت کردیم و ایشان چند بازیکن ما را پسندیدند. معراج پورتقی به تمرینات بزرگسالان اضافه شده و ایمان دارم 3-4 بازیکن ما می توانند به تیم بزرگسالان اضافه شوند. ما از اسفند سال گذشته استعداد یابی را آغاز کرده و بازیکنان خوبی را اضافه کردیم. بازیکنان تیم ما پتانسیل بالایی دارند و می توانند آینده ساز شوند.

 

فدایی ضمن گلایه از مربیان تیم امید ایران، بیان کرد: در تیم امید ما بازیکنان زیادی هستند که می توانند به تیم امید دعوت شوند و حرف ما غیر منطقی نیست که انتظار داریم مربیان تیم امید در مسابقات ما حاضر شوند.

 

کادرفنی تیم امید مسابقات دیگر رقیبان ما را از نزدیک تماشا کردند اما با نیامدن در مسابقات تیم ما، باعث دلسردی بازیکنان می شوند. استقلال باشگاه کوچکی نیست و ما چیز زیادی نمی خواهیم و امیدواریم بازیکنان ما را ببینند. ایمان دارم مربیان امید اگر به مسابقات ما بیایند، بازیکنان بیشتری در تیم امید خواهیم داشت.

 

سرمربی تیم امید استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می تواند طلسم قهرمان نشدن در لیگ امیدها را بشکند، بیان کرد: تلاشمان را می کنیم و نتایج خوبی گرفتیم اما کار سختی برای قهرمانی در لیگ امیدها داریم. با تیم هایی ممانند پیکان و مقاومت رقابت می کنیم که در لیگ تهران بی رقیب بودند. با این حال مطمئنم اگر بازیکنان ما بتوانند مانند دیدار دربی در دیگر دیدارها حاضر شوند، قهرمانی دور از دسترس نیست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.