کد خبر: Kbr3 زمان: 18:04 1397/07/30   بازدید: 11271

قمی ها و ایراندوست به دنبال تکرار خاطرات شیرین

عشق فوتبال، سرزمین مادری و عکسی دیدنی

سارا قمی یکی از گلزن ترین بازیکنان چند سال اخیر فوتبال بانوان ایران است. او و تیم ملوان ایران آخرین تمرینات خود را زیر نظر مریم ایراندوست انجام می دهند تا آغاز دوباره در لیگ برتر داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، مریم ایراندوست عکسی جالب و دیدنی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد. او که به تازگی ملوان شرحه شرحه شده را جمع کرد و با تلاش زیاد خود، دوباره به راه انداخت و با استفاده از تمام شرایطی که می تواند به او و تیم دوست داشتنی اش کمک کند، سعی در زنده کردن همان ملوان قهرمان دارد.

ایراندوست روز گذشته اما برای معرفی یکی از ستاره های خود به سراغ عکسی ماندگار رفت. تصویری از سارا قمی در حال احتمالا رقابتی جذاب با پدر و البته هواداری مادر! تصویری که زندگی را به طور تمام و کمال در خود دارد و با دیدن آن باید خود را آماده درخشش چند باره دختر گلزن و ملی پوش کنیم.

 

سارا قمی حالا پدر و مادر و ملوان را در کنار خود دارد. پدر عشق فوتبال و مادر دوست داشتنی و ملوان با سرمربی همیشه حامی‌اش قطعا می توانند باعث شوند تا سارا عزم خود را جزم کند و شاید بتواند برای  پنجمین بار عنوان خانم گل فوتبال ایران را از آن خود کند.