کد خبر: 1566658/35 زمان: 11:57   1397/08/15 بازدید: 17,923

مردی که می‌توانست ضیافت سایپا را به هم بزند

ضیافت ناهار سایپایی ها در حضور بازیکنی برگزار شد که اخراج او در بازی با استقلال می توانست مانع دورهمی نارنجی پوشان در این ضیافت شود.

به گزارش "ورزش سه"، سایپا در روزی موفق شد استقلال مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی را در تهران مقابل دیدگان طرفدارانش شکست بدهد که اخراج ساموئل سارفور مدافع سنگالی و سرشناس نارنجی پوشان با دریافت کارت قرمز از داور زمینه 10 نفره شدن تیمش را فراهم کرده بود. با این وجود بازیکنان سایپا با یک بازیکن کمتر توانستند در ماراتن 120 دقیقه ای مقابل استقلال دوام آورده در نهایت ضیافت پنالتی ها را به سود خود پایان دهند.

 


نتیجه ای درخشان و امیدوارکننده برای علی دایی و شاگردانش که مسیر رسیدن به یک جام داخلی را برای آنها هموارتر از همیشه کرد تا شهریار شادمان از این برد ضیافت ناهاری برای شاگردانش در یکی از رستوران های مجلل پایتخت تدارک ببیند. در این ضیافت اما سارفور سنگالی با تیپی متفاوت و آرامشی خاص حاضر شد انگار نه انگار که اشتباه او در صحنه پنالتی دوم استقلال و اخراجش می توانست مانع برپایی این جشن و ضیافت شود.

 


ساموئل سارفور مدافع سنگالی با سابقه دعوت به تیم ملی این روزها در برنامه های تاکتیکی علی دایی در جمع نارنجی پوشان نقشی کلیدی برعهده دارد از همین رو سوای از اشتباهی که او در بازی با استقلال مرتکب شد می توان از این مدافع بلندقامت و فیزیکی به عنوان یکی از بهترین های این فصل سایپا نام برد که حضورش همیشه باعث بالا رفتن ضریب اطمینان ساختار تدافعی شاگردان شهریار شده است.


عکس؛ امیرحسین خیرخواه

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.