کد خبر: 1566716/9 زمان: 15:00   1397/08/15 بازدید: 18,763

باید شفر بماند و پاسخگوی خراب کردن تیم باشد

روشن: هیچ کس اتفاقات استقلال را گردن نمی‌گیرد

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید در این تیم هیچ کس اتفاق ها را گردن نمی گیرد.

حسن روشن در این باره به "ورزش سه" گفت: در تیم یک دگرگونی هایی انجام شد مثل استعفای مدیرعامل که باعث شد همه بهانه داشته باشند. مدیران قبلی که گردن نمی گیرند و مدیران جدید هم می گویند ما نبودیم که تیم به این وضعیت افتاد.


او ادامه داد:  هیچ کدام از مدیران فعلی و قبلی باشگاه هیچ چیز  را قبول نمی کنند و به همین دلیل شفر باید جواب بدهد. آقایان رفتند بازیکن گرفتند و نمی شود گفت تقصیر چه کسی است. این مدیران هم  که آمده اند می گویند تیم بسته شده بود و نمی توانستند کاری کنند. حالا تقصیر شفر این بود که قبول کرده با این شرایط کار کند. این وسط چه کسی فدا شده است؟ هواداران که دیده اند یکسری ها رفته اند و یکسری ها آمده اند و هیچ اتفاق مثبتی هم رخ نداده است.


پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد تقصیری که به گردن شفر است هم می گوید: شفر در ایران نبوده است در زمان یارگیری و در بهترین موقع تیم را رها کرد. مدیرعامل هم هرکسی را خواست گرفت و شاید سرمربی استقلال یکسری از بازیکنان را اصلا نمی شناخت. از آن طرف شفر هم مسوولیت خرید بازیکنان این تیم را قبول کرد و این مسائل گردن او افتاد.


وی افزود: مسئولیت نتایج استقلال چه موفقیت تیم و چه شکست صد در صد با شفر است. تیم فقط یک رحمتی را به عنوان بازیکن با تجربه دارد و لیدر ندارد. استقلال و پرسپولیس نباید یک دفعه جوان شوند چون آنها نمی توانند کار بازیکنان با تجربه را انجام بدهند. حتما باشگاه باید آکادمی داشته باشد،  زکی پور که بازیکن خوبی است قبلا به استقلال آمده بود ولی به او گفتند باید پول بدهد. توحید غلامی بازیکن استقلال بود و کلی بازیکن دیگر که حالا در تیم های دیگر بازی می کنند.  مدیران تیم میلیاردها پول خرج بازیکنان خارجی می کنند ولی  حاضر نیستند یک میلیارد خرج اکادمی کنند.


او در پاسخ به این سوال که آیا برکناری شفر چاره کار استقلال است یا نه هم گفت: نه، الان اصلا نباید برکنار کنند، همانطور که پارسال آمد و شرایط را قبول کرد، امسال که خودش کار را خراب کرده است باید بماند و پاسخگو باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.