کد خبر: 1566779/39 زمان: 19:30   1397/08/15 بازدید: 5,346

در غیاب ابراهیمی آنها مثل پارسال قوی نبودند

زاهدی: می توانستیم استقلال را در تبریز ببریم

مدافع تیم ماشین سازی اعتقاد دارد تیمش در آینده با جذب چند بازیکن شرایط بهتری پیدا می کند.

مسیح زاهدی در گفت وگو با خبرنگار "ورزش سه" درباره تساوی تیمش مقابل استقلال عنوان کرد: خداراشکر بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادیم. ما برای برد مقابل استقلال به میدان رفته بودیم و با وجود اینکه چند مصدوم داشتیم بازی خوبی انجام دادیم. ما چند موقعیت خوب داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. استقلالی ها نیز فکر می کنم دو فرصت گلزنی داشتند و در کل بازی خوبی بود.


وی ادامه داد: استقلال تیم پرمهره ای است و نمی شود گفت که تیم ما شرایط بهتری از نظر بازیکن نسبت به استقلال داشت. استقلال تیم بزرگی است که البته نسبت به سال گذشته از نظر تیمی شرایط چندان خوبی ندارد و مثل پارسال بازی نمی کند. از همه مهم تر امید ابراهیمی سال گذشته نقش کلیدی در استقلال داشت که امسال حضور ندارد. با این وجود من فکر می کنم تیم ما عملکرد خوبی داشت و بازی نسبتا مناسبی با استقلال انجام دادیم. هرچند که می توانستیم پیروز از زمین خارج شویم و این اتفاق نیفتاد.


مدافع ماشین سازی درباره شرایط تیمش در هفته های گذشته بیان کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد اما از نظر تعداد بازیکن در مضیقه هستیم. ما کلا 10، 11 بازیکن بزرگسال داریم که چند نفر هم مصدوم شدند. مچ من قبل از بازی با استقلال در رفته بود و با وجود درد دیروز بازی کردیم. فرید بهزادی کشاله اش درد می کند اما بازی کرد. با این حال فکر می کنم جوانان خوبی داریم که می توانند به سود ماشین سازی کار کنند. بازیکنانی مثل سعید مهری، خرم الحسینی و ... دیروز هم عالی کار کردند و فکر می کنم با حضور آنها ماشین سازی آینده خوبی دارد.


زاهدی در پایان افزود: ما در نیم فصل باید چند بازیکن جذب کنیم. اگر بازیکنانی که مد نظر کادرفنی هستند در نیم فصل به خدمت گرفته شوند، تیم مان پیشرفت زیادی می‌کند. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.