حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1566943/46 زمان: 16:27   1397/08/16 بازدید: 37,970

جام باشگاه های آفریقا؛

حرکت جنجالی، مهاجم مراکشی را از فینال محروم کرد

مهاجم تیم الاهلی مصر از دیدار برگشت فینال جام باشگاه های آفریقا محروم است و این موضوع باعث اعتراض مصری ها شده است.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار برگشت فینال مسابقات جام باشگاه های آفریقا جمعه شب میان تیم های اسپرانس تونس و الاهلی مصر برگزار می شود. تیم تونسی که میزبان این بازی خواهد بود، در بازی رفت، با نتیجه 3 بر یک، مسابقه را به حریف واگذار کرد و اکنون امیدوار است که در دیدار خانگی پیش رو، قهرمانی را از چنگ رقیب خارج کند.

 

بازی رفت دو تیم حواشی زیادی داشت که عمده آن مربوط به اعلام 3 پنالتی از سوی داور مسابقه برای دو تیم بود. اما اصلی ترین نکته جنجالی این بازی حرکتی بود که ولید آزارو در محوطه جریمه تیم اسپرانس انجام داد. این مهاجم مراکشی تیم الاهلی پس از برخورد با مدافع حریف، به دور از چشم داور، پیراهن خود را پاره کرد تا به او ثابت کند خطای پنالتی روی خودش شکل گرفته است. داور الجزایری این دیدار هم فریب آزارو را خورد و دومین پنالتی را به سود الاهلی اعلام کرد که نتیجه آن، سومین گل تیم میزبان در ورزشگاه برج العرب بود.

 

پس از این اتفاق، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آفریقا آزارو را 2 جلسه از همراهی با تیمش محروم و باشگاه الاهلی را 20 هزار دلار جریمه کرد. مصری ها که طبق این حکم قطعی نمی توانند از مهاجم جوان خود در بازی برگشت فینال استفاده کنند، او را با کاروان تیم به تونس نبرده اند؛ اما منتظر هستند که کمیته انضباطی با اعتراضشان موافقت کند و در آن صورت آزارو به صورت شخصی راهی تونس شود. آنها می دانستند که اگر این اتفاق نیفتد، حضور این مهاجم در تونس و در نزدیکی هواداران خشمگین تیم اسپرانس، می تواند عواقب ترسناکی برای او داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.