حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1567156/41 زمان: 16:10   1397/08/17 بازدید: 7,362

آخرین وضعیت مصدومان سپاهان از زبان قلعه نویی؛

خالد شفیعی رسید، نویدکیا مصدوم شد

امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سایپا در مورد مصدومیت خالد شفیعی حرفی نزد تا این بازیکن به احتمال فراوان در ترکیب اصلی حضور داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان در شرایطی روز آینده باید به مصاف سایپا برود که با محرومیت مهرداد محمدی، عزت پورقاز و مهدی کیانی، امیرقلعه نویی کار بسیار سختی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی خود دارد. کیانی، پورقاز و محمدی هر سه در این فصل از بازیکنان کلیدی سپاهان بوده اند و در مقابل سایپا امیرقلعه نویی باید از نفرات جایگزین استفاده کند.


علاوه بر این سه محرومیتی که سپاهانی ها با آن مواجه شده اند، میلاد سرلک و محمد ایران پوریان هم هنوز شرایط خوبی ندارند و برای حضور در ترکیب تیم آماده نیستند؛ با این حال خبر خوش برای هواداران سپاهان اینکه قلعه نویی در نشست خبری از مصدومیت خالد شفیعی حرفی نزد تا یکی از مشکلات این مربی برای انتخاب ترکیب مقابل سایپا برطرف شود.


با این حال سرمربی سپاهان نام رسول نویدکیا را به عنوان یکی دیگر از بازیکنان مصدوم تیمش اعلام کرد تا شمار غائبان سپاهان برابر سایپا به عدد 6 برسد.


روز آینده تیم فوتبال سپاهان از ساعت 16:30 دقیقه در ورزشگاه نقش جهان به مصاف شاگردان علی دایی می رود؛ دیداری که می تواند یکی  از سخت ترین مسابقات سپاهان باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.