کد خبر : 1567912 | 20 آبان 1397 ساعت 11:42 | 39.1K بازدید | 0 دیدگاه

گو اویوا از گریه‌ی خود بعد از پایان فینال آزادی گفت

سرمربی کاشیما: در ایران چیزی جز احترام ندیدیم

گو اویوا سرمربی کاشیما آنتلرز که جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را در تهران بدست آورد در مصاحبه با وبسایت ژاپنی nikkansports گفت بعد از قهرمانی تیمش نتوانسته احساساتش را کنترل کند و گریه کرده.

سرمربی کاشیما: در ایران چیزی جز احترام ندیدیم

به گزارش "ورزش سه"، گو اویوا در گفتگو با خبرنگار این وبسایت ژاپنی گفت:" بازی فوق‌العاده ولی خیلی سختی بود. بازیکنان ما خوب دویدند و همه با هم مثل یک تیم جنگیدیم و مبارزه کردیم. از اینکه قهرمان آسیا شدیم خیلی خوشحالم. آنقدر خوشحال بودم که نتوانستم خودم را کنترل کنم و گریه کردم".

 

اویوا در ادامه گفت:" نمی‌خواهم بی‌دلیل حرفی زده باشم ولی جو ورزشگاه‌ها با آن همه وووزلا آنقدر سنگین بود که فکر می‌کردم پرسپولیس بازی را ببرد. ولی از اول به بازیکنانم گفته بودم که می‌خواهیم پرسپولیس را برای اولین بار در فصل جدید ACL در خانه‌اش استادیوم آزادی شکست بدهیم. بله دلم می‌خواست بازی را ببریم. در جریان بازی ولی خیلی اذیت شدیم، من کنار زمین به شدت تحت فشار بودم و در نهایت وقتی بازی با نتیجه‌ی مساوی تمام شد برای پرسپولیس و بازی‌ای که ارائه داد احترام زیادی قائل بودم".


گو ایوا در ادامه‌ی صحبت‌هایش به تشکر و قدردانی از میزبانی ایران و میهمان‌نوازی ایرانی‌ها پرداخت و گفت:" در پایان می‌خواهم از شما خبرنگارهای ژاپنی که برای پوشش بازی ما به ایران آمدید تشکر کنم. همینطور از مهمان‌نوازی فوق‌العاده‌ی ایرانی‌ها چه در هتل، چه کسانی که در زمان ایاب و ذهاب ما با اتوبوس‌ها همراهی‌مان کردند، چه مسئولین امنیتی استادیوم و همه‌ی کسانی که در رسانه‌ها مشغول به کارند. من از همه صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم چون در ایران چیزی جز احترام ندیدیم".

 

 

 

 

دیدگاهها