کد خبر: nG1K زمان: 18:56 1397/08/22   بازدید: 6968

شهرداری ورامین در سیرجان صدرنشین می‌ماند؟

طلسم‌شکنی در تبریز و نبرد جذاب در تهران

رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه در 5 شهر مختلف کشور ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر والیبال ایران به میانه های نیم فصل اول خود در شرایطی نزدیک می شود که رقابت جذابی میان تیم ها در بالا و پایین جدول وجود دارد و تیم ها برای بهبود جایگاه خود نبردهای جذاب و سختی را برگزار می کنند.


در یکی از حساس ترین مسابقات لیگ برتر، تیم والیبال پیکان در خانه میزبان شهرداری گنبد است تا تیم های دوم و سوم جدول رده بندی در خانه والیبال به مصاف یکدیگر بروند و یکی از مهم ترین بازی های هفته را با نیم نگاهی به جایگاه شهرداری ورامین برگزار کنند.


شهرداری ورامین اما برای حفظ ضدرنشینی خود کار بسیار سختی دارد و باید برابر فولاد سیرجان ایرانیان در خارج از خانه به میدان می رود. هر دو تیم تا به اینجای فصل نمایش های بسیار خوبی داشتند و این دیدار نیز می تواند از حساس ترین بازی های هفته باشد.


خاتم اردکان بعد از شکست برابر پیکان در هفته گذشته، در هفته هفتم به دنبال شروع دوباره بردهای خود این بار برابر شهروند اراک است و برای پیروزی در این مسابقه به میدان خواهد رفت تا اجازه ندهد فاصله با صدر جدول افزایش یابد.


عقاب نهاجا و پیام مشهد که در شروع لیگ برتر نشان دادند تیم های سختگیری هستند و در همه دیدارها برای پیروزی و کسب امتیاز به میدان می روند، برابر یکدیگر به میدان می روند تا برای جدا شدن از میانه های جدول و رسیدن به جمع بالانشین ها تلاش کنند.


شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز تا به اینجای فصل موفق به کسب برد نشدند و در ششمین دیدار خود در هفتمین هفته لیگ برتر برای کسب اولین پیروزی فصل تلاش می کنند تا یکی از خطوط تیره جدول لیگ پاک شود.


دورنای ارومیه جوان نیز بعد از یک هفته استراحت به مصاف کاله مازندران خواهد رفت. کاله با 4 برد در رده پنجم جدول حضور دارد و امیدوار است تا بتواند فاصله خود را با تیم های بالانشین کمتر کند اما دورنا در هفته های گذشته در مسیر پیشرفت قرار داشته و نشان داده حریف سختگیری برای دیگر رقیبان است.


برنامه هفته هفتم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:


چهارشنبه، 23 آبان ماه؛ ساعت 16
شهروند اراک-خاتم اردکان  
پیکان تهران- شهرداری گنبد  
عقاب نهاجا-پیام مشهد  
شهرداری تبریز- شهرداری ارومیه  
دورنا ارومیه- کاله مازندران  
فولاد سیرجان ایرانیان- شهرداری ورامین  
سایپا در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.