کد خبر: 1568876/44 زمان: 12:10   1397/08/24 بازدید: 12,883

ستاره والیبال در مشهد احیا شد(عکس)

سرعتی زن تیم ملی والیبال بعد از پیوستن به پیام مشهد حالا به روزهای خوب خود بازگشته و باعث پیشرفت تیمش هم شده است.

به گزارش "ورزش سه"، در ابتدای فصل سیدمحمد موسوی که از کاهش میزان قراردادهای بازیکنان والیبال دلخور بود؛ اعلام کرد این فصل نمی خواهد برای هیچ تیمی بازی کند.


او که پیشنهادهای خارجی خود را قبل از بازی های ملی رد کرده بود، در دقیقه 90 با اصرار قوچان نژاد و یکی از دوستانش به تیم پیام مشهد پیوست؛ انتخابی غیرمنتظره برای یکی از پرافتخارترین بازیکنان والیبال که در یک دهه اخیر به جز یک سال در هر تیمی که بازی کرده، قهرمان شده است. 

 


پیام که بازیکنان مطرح زیادی را در ترکیب خود جای نداده و در ظاهر جزو مدعیان به حساب نمی آمد، با وجود شکست در هفته اول و سوم با اضافه شدن محمد موسوی به مرور وضع خوبی پیدا کرد تا اینکه حالا با 5 برد یکی از بالانشین های لیگ والیبال محسوب می شود. 


سیدمحمد موسوی هم که کاملا از ادامه والیبال دلسرد شده بود، حالا با انگیزه بیشتر به کار خود در ترکیب مشهدی ها ادامه می دهد. آنها بعد از چند برد میلیمتری دیروز بالاخره در تهران یک پیروزی 3 بر صفر را برابر عقاب نهاجا تجربه کردند تا در قامت یک مدعی ظاهر شوند.

 


به نظر می رسد قوچان نژاد، سرمربی پیام مشهد خیلی خوب راه استفاده از موسوی را بلد است و توانسته این بازیکن بی انگیزه در ابتدای فصل را به دوران اوج خود بازگرداند و از او به نفع تیمش استفاده کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.