کد خبر: 1570340/49 زمان: 14:35   1397/08/30 بازدید: 12,819

نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران

مجوز حرفه ای استقلال در گروی پرداخت بدهی بویان

آبی های تهرانی باید هر چه سریعتر مطالبات بازیکن مقدونیه ای سابق خود را پرداخت کنند.

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله یک روز تا قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا استقلالی ها با مشکل بزرگی دست و پنجه نرم می کنند.


پرونده بویان نایدونف مقدونیه ای که یک نیم فصل ناموفق را در کنار آبی ها داشت به مراحل پایانی رسیده و استقلالی ها باید هر چه سریعتر مطالبه این بازیکن که رقمی نزدیک به 350 هزار دلار است را پرداخت کنند.


بر اساس نامه ای که به فدراسیون فوتبال ایران از سوی کنفدراسیون جهانی فوتبال فیفا ارسال شده، استقلالی ها باید هر چه سریعتر این بدهی خود را تعیین تکلیف کنند و در غیر این صورت فدراسیون فوتبال موظف است تا مجوز حرفه ای سازی این باشگاه را باطل کرده و آبی های تهرانی از لیگ قهرمانان آسیا کنار خواهند رفت.


این هافبک مقدونیه ای که قراردادی یک سال و نیمه با استقلالی ها داشت، با پایان فصل از جمع آبی های تهرانی جدا شد و مطالبات این بازیکن نیز مانند بسیاری از خارجی های دیگر استقلال برای این تیم دردسر ساز شده است.


استقلالی ها باید هر چه سریعتر مشکل این بازیکن را حل کنند تا در مسیر حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا خللی ایجاد نشود و استقلال بتواند به عنوان نماینده ایران در مرحله گروهی حاضر شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.