کد خبر: 1571904/29 زمان: 02:00   1397/09/07 بازدید: 72,964

پس از برتری دو گله بر رم

سولاری: ایسکو را به این دلیل خط زدم

عدم حضور ایسکو در فهرست 18 نفره رئال برابر رم، بسیاری را شگفت زده کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال که پس از شکست سنگین 3-0 برابر ایبار به رم آمده بود، با برتری 0-2 توانست کار خود را به اتمام برساند و صعودش به عنوان تیم اول را قطعی کند.

 

 

 

 

سولاری در مورد دلیل خط زدن ایسکو گفت:« این یک تصمیم خاص در یک شرایط خاص بود. من مربی هستم و باید تصمیمات نهایی را اتخاذ کنم. تصمیم من کاملا فنی بود و اینجا هیچ دلیل دیگری برای خط زدن ایسکو وجود ندارد. مشکل انضباطی و از این دست دلایل مطرح نبود. بازیکن باید ابتدا 100 درصد آماده باشد و سپس منتظر تصمیم مربی برای حضور در ترکیب ثابت یا روی نیمکت بماند.»

 

پیروزی روحیه بخش:« درست است که پس از گلزنی شکل بازی ما بهتر شد ولی مهمتر از هر چیزی، جدیت به خرج دادن در بازی است. امشب بازیکنان دوندگی زیادی داشتند و بسیار جنگیدند.

بازی 90 دقیقه است و نمی توان انتظار داشت که همیشه زود به گل برسیم. برخی مواقع باید صبور بود و امشب چنین بودیم. هر بازیکن وظایفش را به خوبی انجام داد و مسئولیت پذیری در تیم، حرف اول را می زد. در چمنی که کیفیت لازم را نداشت، توانستیم برنامه های مان را پیاده کنیم و به هدف مان برسیم.»

 

 

 

 

بازی درخشان یورنته به جای کاسیمیروی مصدوم:« تصمیم به بازی ندادن به یورنته برابر ایبار اشتباه بود. برخی مواقع مربیان اشتباه می کنند و یورنته امشب ثابت کرد که حق او بود که برابر ایبار بازی کند. از نمایش او بسیار خوشحالم. یورنته به بازی ما نظم می داد و عالی بود. او دیگر یک جوان خام نیست و تبدیل به یک بازیکن پخته شده است. همه از داشتن او خوشحالیم.»

 

لوکاس:« او دیگر یک سورپرایز نیست. لوکاس در کناره های زمین مدام در حال دویدن و جنگیدن برای تصاحب توپ بود. امشب گلزنی کرد و در کارهای دفاعی نیز تماشایی بود.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.