حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1572670/50 زمان: 09:10   1397/09/10 بازدید: 5,364

بایرن با توپ پر به مصاف وردربرمن می‌رود

بایرن مونیخ که بعد از پیروزی 5-1 مقابل بنفیکا روحیه‌ی بالایی بدست آورده امشب در ادامه‌ی رقابتهای بوندس‌لیگا به مصاف وردربرمن خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ که با پیروزی 5-1 مقابل بنفیکای پرتغال در رقابتهای چمپیونزلیگ توانست بخشی از بحران‌های اخیر خود را به فراموشی بسپارد و دست‌کم با تعویض سرمربی و به هم ریختگی‌های ناشی از آن روبرو نشود امشب در هفته‌ی سیزدهم بوندس‌لیگا به مصاف وردربرمن خواهد رفت.

 

بازی‌ای که در ورزشگاه خانگی برمن، وزراشتادیون برگزار می‌شود و بایرن برای اینکه روند خروج از بحران خود را محکم‌تر کرده و به ادامه‌ی فصل امیدوار باشد از این بازی حتماً سه امتیاز می‌خواهد. اما وردربرمن حریف از پیش باخته‌ای نیست. به خصوص با توجه به شرایط این فصل بایرن که هفته‌ی قبلی بوندس‌لیگا در مقابل تیم قعر جدولی فورتونا دوسلدورف چیزی بهتر از یک امتیاز بدست نیاورده بود.  برمن در جدول لیگ تنها سه امتیاز کمتر از بایرن مونیخ دارد و در رتبه‌ی هفتم قرار دارد، درحالیکه بایرن هم رتبه‌ی پنجم جدول را به خود اختصاص داده.

 

اما خبر خوب برای بایرن و کوواچ اینکه کینگزلی کومان و تیاگو آلاکانتارا از بند مصدومیت رهایی یافته و می‌توانند در این بازی به میدان بروند. البته کوواچ در کنفرانس خبری خود گفت که هیچکدام از این دو در مقابل وردبرمن 90 دقیقه بازی نخواهند کرد که البته کاملاً قابل درک است. کوواچ گفت از ترکیبی که به آن اعتماد دارد استفاده خواهد کرد. کارشناسان می‌گویند شاید منظور او ترکیبی باشد که در مقابل بنفیکا به میدان رفته بود.

 

از سوی دیگر متس هوملس همچنان از ناراحتی معده رنج می‌برد و به همین خاطر در آخرین جلسه‌ی تمرینی تیم حضور نداشت و به همراه بایرن به برمن سفر نکرده است. سرژ گنابری هم مصدومیت را پشت سر گذاشته و می‌تواند به میدان فرستاده شود. آرین روبن هم که به گزارش روزنامه‌ی بیلد در آخرین تمرین بایرن به دلیل ناراحتی از ناحیه‌ی زانو زودتر از بقیه تمرین را ترک کرده بود به همراه اردوی بایرن به برمن سفر کرده است.


 
اما تقریباً قطعی به نظر می‌رسد که کوواچ در مرکز خط دفاعی تیم خود از بواتنگ و نیکلاس سوله استفاده خواهد کرد. سمت چپ خط دفاعی هم مسلماً در اختیار آلابا خواهد بود و کیمیچ هم در سمت راست خط دفاعی به کار گرفته خواهد شد. کوواچ در پست هافبک دفاعی از زوج تیاگو و گورتزکا استفاده خواهد کرد ولی اگر قرار باشد تیاگو را به میدان نفرستد ممکن است از کیمیچ در کنار گورتزکا استفاده کرده و جای خالی کیمیچ در خط دفاع را با استفاده از رافینیا پر کند.

 

 پشت سر لواندوفسکی، بایرن با سه بازیکن میانی حضور خواهد داشت. مرکز این خط سه نفره به احتمال بسیار زیاد در اختیار توماس مولر خواهد بود. روبن، گنابری و کینگزلی کومان هر سه می‌توانند به عنوان وینگر راست مورد استفاده قرار گیرند و باید دید کوواچ کدام یک را در بازی مقابل برمن به میدان خواهد فرستاد. پست وینگر چپ هم نامزدهای زیادی دارد و علاوه بر ریبری، کومان و گنابری می‌توانند در این پست به خدمت گرفته شوند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.