کد خبر: JAYd زمان: 11:07 1397/09/14   بازدید: 35389

محمدی‌فر: امسال هم می‌خواهیم شگفتی‌ساز شویم

استقلال را برده‌ایم، پرسپولیس را هم می‌توانیم

مدافع پارس جنوبی جم اعتقاد دارد تیمش می تواند در ورزشگاه آزادی روز خوبی را پشت سر بگذارد.

سعید محمدی فر در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره شکست تیمش مقابل تراکتورسازی بیان کرد: ما می دانستیم با توجه به شرایط تراکتورسازی و بازیکنان بزرگی که دارد، کار سختی در مصاف با این تیم در پیش خواهیم داشت. با این حال می خواستیم در خانه خودمان مثل همیشه بازی خوبی انجام دهیم و فکر می کنم عملکردمان در این بازی بد نبود. ما موقعیت هایی داشتیم که استفاده نکردیم و روی یک لحظه بدشانسی دروازه مان باز شد. اگر آن توپ کاملا شانسی وارد دروازه ما نمی شد، قطعا بازنده نبودیم.


وی ادامه داد: با این وجود شرمنده هواداران مان شدیم. هواداران پارس در هر شرایطی حامی ما هستند و روحیه می دهند. هدف همه بازیکنان پارس جنوبی خوشحال کردن مردم جم و هواداران است و برای این منظور هر کاری می کنیم اما متاسفانه در بازی با تراکتورسازی بدشانس بودیم و نتوانستیم آنها را خوشحال به منزل بفرستیم.


مدافع راست پارس جنوبی جم درباره شرایط خودش تاکید کرد: خوشحالم که امسال توانسته ام نظر آقای تارتار و سایر مربیان را جلب کنم و بیشتر در ترکیب پارس به میدان بروم. شرایط جسمانی خوبی دارم و تلاش می کنم تا جواب اعتماد کادرفنی را بدهم.

 


محمدی فر با اشاره به دیدار با پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر بیان کرد: بازی با پرسپولیس حساسیت های خاص خودش را دارد. بازی کردن در ورزشگاه آزادی کار هر تیمی نیست و از طرفی شما می دانید که تیم آقای برانکو نایب قهرمان آسیا شده است. با این وجود ما نشان دادیم که توانایی متوقف کردن تیم های بزرگ را داریم. ما امسال استقلال را برده ایم، سپاهان و پدیده را متوقف کردیم و نتایج خوب دیگری هم گرفتیم. در بازی با پرسپولیس هم برای انجام یک بازی خوب به میدان می رویم و امیدوارم بتوانیم هواداران خوبمان را خوشحال کنیم.


وی در پایان افزود: تیم ما امسال با وجود مشکلات زیادی که در امر مسائل مالی دارد، توانسته نتایج خوبی بگیرد. ما از نظر فنی واقعا مشکلی نداریم. انشاالله اگر مشکلات مان حل شود، امسال هم می توانیم شگفتی ساز باشیم و روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم.