کد خبر: 4oDy زمان: 11:35 1397/09/14   بازدید: 20068

دلداری گلر ملی‌پوش و سرمربی محبوب به یکدیگر(عکس)

سرمربی و دروازه‌بان ذوب آهن بعد از شکست مقابل پرسپولیس قاب های جالبی را خلق کردند.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم ذوب آهن روز گذشته در حالی که برای سومین بازی متوالی علیرضا منصوریان را روی نیمکت خود داشت، نتوانست پیروز شود و دومین شکست با این مربی در کارنامه اش ثبت شد. شکست سبزپوشان اصفهانی مقابل پرسپولیس شرایط این تیم را در جدول رده بندی بدتر کرد و حالا علیرضا منصوریان کار سختی برای بازگرداندن نایب قهرمان سابق آسیا به روزهای خوب دارد.


منصوریان که همواره نشان داده در بحث های روحی و روانی روی شاگردانش بسیار موثر است و کارهای زیادی در این خصوص انجام می دهد، روز گذشته با اینکه تیمش مقابل پرسپولیس بازنده شود اما به شاگردانش روحیه می داد و از آنها می خواست تا شکست را فراموش کنند.


در پایان مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن منصوریان شاگردانش را در آغوش گرفت و به آنها دلداری داد تا قاب های ماندگاری ثبت شود. سرمربی ذوب آهن در تقابل با رشید مظاهری گلر ملی پوش تیمش هم به سمت او رفت و با در آغوش گرفتنش به این دروازه بان دلداری داد. مظاهری در بازی دیروز مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و چند موقعیت را از پرسپولیسی ها گرفت. این در حالی بود که شایعاتی درباره حضورش در پرسپولیس شنیده می شود، اما این گلر ملی پوش بدون توجه به شایعات سعی کرد مهره تاثیرگذاری برای تیمش باشد، هرچند که نتوانست مانع شکست شود.


عکس: امیرحسین خیرخواه