کد خبر: 9Dp0 زمان: 09:45 1397/09/15   بازدید: 10758

درخشش ستاره ایرانی برای چهارمین بازی متوالی؛

قلی‌زاده گل زد، شارلروا حذف شد

شارلروا علی رغم گلزنی ستاره ایرانی خود برابر خنک شکست خورد و از جام حذفی بلژیک کنار رفت.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بلژیک تیم شارلروا که همانند سه دیدار اخیرش علی قلی‌زاده را در ترکیب و امید نورافکن را در فهرست نداشت، از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب در ورزشگاه استاد دو پایس میزبان تیم خنک بود.

 

خنک که در حال حاضر صدرنشین ژوپیر لیگ بلژیک است و در هفته چهارم این رقابت‌ها توانسته بود با نتیجه ۳ بر یک شارلروا را شکست دهد، در دیدار جام حذفی مقابل این تیم نیمه اول را با تک گلی که ستاره ایرانی شارلروا به ثمر رساند، واگذار کرد.

 

علی قلی‌زاده که در سه مسابقه گذشته ژوپیر لیگ بلژیک دو گل به ثمر رسانده، یک پاس گل داده و روی دو گل دیگر تاثیر گذاشته بود، در مسابقه جام حذفی برابر خنک نیز به این روند فوق‌العاده ادامه داد و موفق شد با شوت فنی پای چپ گلزنی کند.

 

در دقیقه ۳۵ این مسابقه ارسال استیون ویلمز، مدافع شارلروا از جناح چپ زمین را بویان ناستیچ، بازیکن خنک نتوانست دفع کند تا توپ مقابل پای علی قلی‌زاده بیافتد و این ملی پوش ایرانی با شوت تک ضرب و دقیق به گوشه دروازه، گل اول تیمش را به ثمر رساند.

 

اما در نیمه دوم خنک نمایش هجومی‌تری ارائه کرد و توانست سه گل وارد دروازه شارلروا کند تا همانند دیدار ژوپیر لیگ، در مسابقه جام حذفی نیز با نتیجه مشابه ۳ بر یک برابر یاران قلی‌زاده و نورافکن به برتری برسد و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بلژیک شود.

 

علی قلی‌زاده که برای چهارمین بازی متوالی در ترکیب شارلروا قرار گرفته بود و یک گل برابر خنک به ثمر رساند، در دقیقه ۷۹ به‌عنوان دومین تعویضی تیمش جای خود را به جرمی پربت داد، اما امید نورافکن برای هشتمین مسابقه پیاپی در فهرست شارلروا حضور نداشت.