کد خبر: AAg8 زمان: 10:49 1397/09/15   بازدید: 28245

کاریزمای امیری و حسینی، مورد توجه رسانه های ترک

وحید امیری و مجید حسینی در هفته اخیر عملکرد بسیار خوبی در تیم ترابزون اسپور ترکیه داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ترابزون اسپور موفق شد با نتیجه 2-0 قیصریه اسپور را شکست دهد و به رده هفتم جدول رده بندی سوپرلیگ ترکیه صعود کند. سپس آن ها در زمین خانگی تیم سیواس بلدیه اسپور به تساوی 2-2 رسیدند؛ سهم ایرانی های ترابزون از این دو مسابقه 2 گل بود.

 

گازته دامگا یکی از رسانه های معتبر فوتبال ترکیه به عملکرد بازیکنان ایرانی پرداخت و نوشت: ترابزون اسپور از داشتن بازیکنان ایرانی احساس خوشبختی می کند. ترابزون در تابستان وحید امیری و مجید حسینی را از پرسپولیس و استقلال که بزرگترین باشگاه های ایران هستند، خرید و حال آن ها تیم را در شرایط بحرانی نجات می دهند.

 

 

وحید امیری در بازی با قیصریه اسپور 35 ثانیه پس از ورودش به زمین توپ را از لونگو گرفت و با استفاده از اشتباه مدافع حریف توپ را در درون دروازه این تیم قرار داد. در دقیقه 46 بازی با بلدیه اسپور نیز سیدمجید حسینی که مهارت قابل توجهی در پنالتی زدن دارد، گلزنی کرد و البته خوشحالی گل زیادی انجام نداد.

 

 

امیری برای مدت طولانی روی نیمکت قرار گرفته بود، در آخرین دقیقه از بازی به کار گرفته شد اما واکنش بدی به این تصمیم نداشت و وارد زمین شد و کارش را انجام داد و گلزنی کرد. او سپس به سمت اونال کارامان رفت و شادی اش را با سرمربی تیم تقسیم کرد و شخصیت خود و کیفیت فنی اش را نمایان کرد.