کد خبر : 1574156 | 15 آذر 1397 ساعت 21:35 | 14.4K بازدید | 0 دیدگاه

سولاری: از حالا به جام باشگاه های جهان فکر نمی‌کنیم

سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید، پس از پیروزی پرگل تیمش مقابل ملیا، از بازیکنانش خواست تا رقابت های جام باشگاه های جهان را فراموش کنند.

سولاری: از حالا به جام باشگاه های جهان فکر نمی‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها که در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل تیم کوچک ملیا با 4 گل به پیروزی رسیده بودند، امشب هم با نتیجه 6-1 به برتری دست پیدا کردند تا با پیروزی 10-1 در مجموع دو دیدار، راهی مرحله بعد شوند.

رئالی ها باید به زودی در رقابت های جام باشگاه های جهان حضور پیدا کنند اما پیش از آن باید دو دیدار در لالیگا مقابل اوئسکا و رایو وایکانو انجام بدهند و در لیگ قهرمانان هم با زسکا مسکو روبرو شوند.

سولاری به خبرنگاران گفت:" زمانی برای فکر کردن به آن رقابت ها نداریم. حتی هنوز نمی دانیم که باید با چه تیمی روبرو شویم. فینال جام لیبرتادورس هم روز یکشنبه اینجا برگزار می شود.

ما تنها در انتظار بازی بعدی هستیم. هنوز خیلی با آن رقابت ها فاصله داریم. پیش از آن، بازی های زیادی داریم. سه بازی داریم، دو بازی در لالیگا که برای ما حیاتی است و یک دیدار دیگر که در چمپیونزلیگ خواهد بود.

پس از آن، زمانی خواهیم داشت تا به جام باشگاه های جهان فکر کنیم. این رقابت هایی است که من خیلی برای آن اشتیاق دارم. فکر می کنم رقابت های فوق العاده ای است."

سولاری برای دیدار امشب به بازیکنانی مانند تیبو کورتوا، سرخیو راموس، لوکا مودریچ، گرت بیل و کریم بنزما استراحت داد و در غیاب آنها، این مارکو آسنسیو و ایسکو بودند که هر کدام با زدن دو گل، نقش مهمی در پیروزی رئال داشتند.

" دیدار امروز مفید بود. این به ما اجازه داد که ببینیم چه تعداد بازیکنان باکیفیت و متعهد داریم. آنها نمایش منسجمی داشتند و واقعا نمایش فوق العاده ای ارائه دادند.

اهمیتی ندارد که حریف تان در چه سطحی بازی می کند. آنها در دسته دوم، در صدر هستند. زدن 10 گل در دو بازی، آسان نیست و من از نمایش همه آنهایی که در این دیدار حضور داشتند، هیجان زده هستم."

همه فکر می کنند که باید در ترکیب اصلی قرار بگیرند؛ در غیر این صورت اینجا نبودند. ما به 11 بازیکن نیاز داریم و بخشی از کار من، انتخاب بازیکنانی است که بازی می کنند."

دیدگاهها