کد خبر : 1574363 | 16 آذر 1397 ساعت 22:47 | 17.8K بازدید | 0 دیدگاه

پیش بازی چلسی- منچسترسیتی

فردا شب در حساس ترین دیدار لیگ برتر، چلسی در استمفوردبریج میزبان منچسترسیتی خواهد بود.

پیش بازی چلسی- منچسترسیتی


به گزارش "ورزش سه"، چلسی فصل را فوق العاده آغاز کرد و حتی مائوریتسیو ساری رکورد بی شکستی در بدو ورود به لیگ برتر را از آن خود کرد اما در هفته های اخیر و بعد از باخت برابر تیم هایی چون تاتنهام و ولورهمپتون حالا فاصله آنها با صدر به 10 امتیاز اختلاف رسیده است. اما در آن سو منچسترسیتی شرایط فوق العاده ای داشته و با دو امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد.

 

همانگونه که امروز سرمربی چلسی اشاره داشت تمامی بازیکنان این تیم آماده نبرد با سیتی هستند اما در ترکیب تیم مقابل آگوئرو، دی بروین، مندی و براوو را می توان از مهم ترین غایبان تیم گواردیولا دانست.

 

1361416

 

اگرچه منچسترسیتی در یازده دیدار از سیزده بازی آخر خارج از خانه خود در لیگ برتر به پیروزی رسیده، اما چلسی نیز در یازده مسابقه اخیر خود در استمفوردبریج مغلوب نشده و تداوم رکورد فوق العاده سیتی در این استادیوم کار آسانی نیست.

 

مائوریتسیو ساری در تمامی تقابل های خود چه در ناپولی و چه تک بازی فینال جام خیریه ابتدای فصل برای سیتی با هدایت پپ گواردیولا مغلوب شده اما از آن سو سرمربی سیتی نیز تنها یک بار در خانه چلسی موفق به کسب پیروزی شده و این آمار نشان می دهد پیش بینی نتیجه این دیدار کار بسیار دشواری خواهد بود.

 

ترکیب احتمالی:

 

1361418

دیدگاهها