کد خبر : 1574388 | 17 آذر 1397 ساعت 01:00 | 55.6K بازدید | 0 دیدگاه

یوونتوس 1-0 اینتر: هدیه بزرگ برای آقای رئیس

یوونتوس در حساس ترین دیدار این هفته سری آ موفق شد با نتیجه 1-0 اینتر را شکست داده و فاصله اش در صدر جدول با دیگر مدعیان را افزایش بدهد.

یوونتوس 1-0 اینتر: هدیه بزرگ برای آقای رئیس

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مکس آلگری که در رقابت های این فصل سری آ تنها در یک دیدار با تساوی متوقف شده بودند، موفق شدند امشب به چهاردهمین پیروزی شان برسند و یک هدیه تولد خوب به آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه، بدهند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود اما یوونتوسی ها خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 8، حرکت خوب کریس رونالدو و ارسال او، می توانست با ضربه سر پائولو دیبالا به گل اول بازی تبدیل شود اما توپ از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد یوونتوسی ها صاحب یک موقعیت خوب دیگر شدند اما این بار هم ضربه دیبالا با واکنش سمیر هاندانوویچ به بیرون رفت.

 

1361463

 

در حالی که تیم میزبان همچنان ابتکار عمل را در دست گرفت، در دقیقه 17 اینتر صاحب یک موقعیت خوب شد اما حضور به موقع جورجو کیه لینی، مانع از این شد که مائورو ایکاردی، ارسال ایوان پریشیچ را تبدیل به گل کند.

در ادامه بازی متعادل تر شد و اینتری ها هم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه یووه ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 30 تا آستانه باز کردن دروازه میزبان پیش رفتند اما ضربه گالیاردینی بعد از عبور از وویژک شزنی، به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت توسط دروازه بان یووه مهار شد تا بهترین موقعیت اینتر از دست برود.

پس از این بازی برای دقایقی از تب و تاب افتاد، یوونتوسی ها بین دقایق 35 تا 40، صاحب یه موقعیت خوب شدند اما واکنش های خوب هاندانوویچ مانع از گلزنی بازیکنان یووه شد.

در دقایق پایانی این نیمه هم اتفاقی رخ نداد و در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم اینتر شروع بهتری داشت و اشتباه بلیز ماتوئیدی، یک موقعیت خوب را در دقیقه 47 نصیب پولیتانو کرد اما او نتوانست از این فرصت استفاده کند.

برتری اینتری ها در دقایق ابتدایی ادامه داشت اما پس از سپری شدن این دقایق، بازیکنان میزبان توپ و میدان را در اختیار گرفتند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه هاندانوویچ ایجاد کردند اما در گلزنی توفیقی نداشتند.

بازی با همین روند ادامه داشت و بازیکنان یوونتوس که تیم برتر میدان بودند، سرانجام در دقیقه 66 به گل رسیدند. پاس بلند ماتوئیدی، پشت مدافعان اینتر به ژوائو کانسلو رسید و ارسال او به دهانه دروازه اینتر را ماریو مانژوکیچ با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

 

1361465

 

بعد از این گل، اسپالتی که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، با فرستادن کیتا بالده و لائوتارو مارتینز، تلاش کرد تا جان تازه ای به حملات تیمش بدهد. اما باز هم این یوونتوسی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و اگرچه موقعیت چندان خطرناکی روی دروازه اینتر ایجاد نشد اما اجازه ایجاد خطر روی دروازه خودی را هم گرفتند.

در دقایق پایانی بازی تا اندازه ای به خشونت کشیده شد اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان یک گل به سود یووه به پایان رسید.

دیدگاهها