حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1576594/49 زمان: 09:39   1397/09/25 بازدید: 129,000

پایان کار ستاره بی‌انگیزه شفر با صفر بازی فیکس

توریست آلمانی استقلال مرخص شد!

دومین خارجی استقلال نیز از این تیم جدا شد.

به گزارش "ورزش سه"، مارکوس نویمایر هافبک آلمانی-سوئیسی استقلال در ابتدای فصل فصل و با چند هفته تاخیر جانشین سرور جپاروف شد و استقلالی ها امیدوار بودند تا این بازیکن بتواند جای خالی هافبک ازبک را پر کند.

 

عکس در کنار پیکه، عکس با پیراهن منچستر یونایتد و سابقه حضور در لیگ های معتبر اروپایی باعث شد تا بسیاری نسبت به آینده این بازیکن در ایران امیدوار باشند اما نویمایر هرگز نتوانست سرور جپاروف فصل گذشته استقلال باشد و تقریبا هر زمان که آبی ها به او نیاز داشتند، نتوانستند از او استفاده کنند.


دیدار رفت با السد در تهران، مصدومیت جزئی از ناحیه انگشت پا در دیدار حساس برگشت و چندین و چند بازی دیگر مسابقاتی بودند که نویمایر در مدت کوتاه حضور در تهران از دست داد. اتفاقاتی که نشان می داد این بازیکن انگیزه زیادی برای درخشش در تهران نیز ندارد و بیشتر حضور او در ایران جنبه توریستی داشت. نویمایر در آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر نیز به میدان رفت و فرصت درخشش داشت اما دو فرصت سوزی کار او را تقریبا یک سره کرد تا مدیران استقلال 48 ساعت بعد از آخرین مسابقه نیم فصل، قرارداد او را فسخ کنند.

 

 

نویمایر در لیگ برتر هیچگاه از ابتدا در ترکیب استقلال حضور نداشت و در 8 مسابقه به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت که در این میان تنها در سه دیدار بیش از 15 دقیقه در زمین بود؛ تنها حضور فیکس او برای تیم شفر در لیگ قهرمانان آسیا بود که جانشین کریمی در زمان گرم کردن شد و قبل از دقیقه 60 به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد تا یک 90 دقیقه کامل از او ندیده باشیم.


صفر پاس گل، صفر گل و تقریبا صفر برای همه اثر گذاری ها کارنامه بازیکنی بود که هیچگاه نتوانست برای استقلال موثر و مفید باشد.

 

به این ترتیب این هافبک گران قیمت نیز به لیست خریدهای خارجی ضعیف و اشتباه فوتبال ایران در شرایطی اضافه شد که استقلال از همین حالا برای درخشش در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به گزینه های جدید در خط میانی دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.