کد خبر: zbLm زمان: 01:30 1397/10/20   بازدید: 29770

حذف جنجالی پاری سن ژرمن از جام اتحادیه فرانسه

پاری سن ژرمن با شکست 1-2 مقابل گنگام، از رقابت های جام اتحادیه فرانسه کنار رفت.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان توماس توخل که در لوشامپیونا بی رقیب هستند، در دیدار امشب هم فاصله زیادی با پیروزی نداشتند اما دو ضربه پنالتی در دقایق پایانی، شکست و حذف این تیم را رقم زد.

در نیمه اول، بازیکنان پاریسی کاملا بر بازی مسلط بودند و چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما نتوانستند به گل برسند و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم پاری سن ژرمن شروع بهتری داشت و در همان دقایق ابتدایی می توانست به گل برسد اما بازیکنان این تیم به راحتی موقعیت ها را از دست دادند.

در دقیقه 60، خطای بچه گانه مونیه روی بازیکن گنگام باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. اما ضربه بد تورام، راهی به چهارچوب پیدا نکرد تا بازی همچنان بدون گل ادامه پیدا کند.

 

دو دقیقه بعد، نیمار پی اس جی را پیش انداخت. روی ارسال دیدنی مونیه از سمت راست بود که نیمار با یک ضربه سر تماشایی، پاریسی ها را پیش انداخت.

 

 

بعد از این گل هم پاری سن ژرمن موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت اما در دقیقه این گنگام بود که صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد و داور بعد از استفاده از VAR، آن را تایید کرد. این بار انگباکوتو پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت آرئولا، دروازه را باز کرد.

 

 

در دقایق پایانی هر دو تیم سخت به دنبال زدن گل برتری بودند تا اینکه در وقت های اضافه، گنگام صاحب سومین ضربه پنالتی شد.روی یک ضد حمله بود که تورام توسط مدافع پی اس جی متوقف شد و داور باز هم نقطه پنالتی را نشان داد.

 

 

 

بار دیگر تورام پشت ضربه قرار گرفت و این بار هم ضربه چندان خوبی نزد اما توپ بعد از برخورد به دست آرئولا وارد دروازه شد تا گنگام 2-1 پیش بیفتد و علی رغم تلاش بازیکنان پاری سن ژرمن در دقایق پایانی، با همین نتیجه به پیروزی برسد.