کد خبر: g35g زمان: 17:42 1397/10/22   بازدید: 6951

بازی با عراق همیشه سخت است

دژاگه: قبل از نیمه گل نمی زدیم سخت می شد

اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگاران داخلی و خارجی بازی عراق را یک دیدار بسیار مهم و دشوار توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آل نهیان، دژاگه در پاسخ به سوال خبرنگار عرب زبانی که درباره پیروزی مقابل ویتنام و شرایط مطلوب ایران سوال می کرد گفت: ما قدم به قدم حرکت می کنیم و حالا به حریف بعدی مان عراق فکر می کنیم. بازی خیلی سختی در پیش داریم فقط 4 روز برای ریکاوری فرصت داریم و باید کاملا متمرکز به مصاف این تیم برویم.


دژاگه درباره بازی با عراق هم گفت: بازی با عراق همیشه سخت است، ما شرایط خوبی داریم، 6 امتیاز گرفتیم و تلاش می کنیم برای موفقیت در بازی آینده.


از اشکان درباره شرایط ایران در این مسابقات پرسیدند که او چنین گفت: هر وقت که درباره ایران صحبت می شود همه از القابی مثل مدعی و شانس اول قهرمانی صحبت می کنند اما ترجیح ما این است که بازی به بازی پیش برویم و من باز هم می گویم که بزرگترین تیم های جام کره، استرالیا و عراق هستند.


سوال بعدی از اشکان درباره کیفیت برد مقابل ویتنام بود که او اینطور جواب داد: آمده بودیم که بازی را ببریم و 6 امتیازی شویم ولی می دانستیم بازی سختی می شود، هوا هم گرم بود اما از دقیقه اول تیم خوب بازی کرد و باید در این بازی ها گل اول را بزنیم وگرنه کار سخت می شود. ما قبل از نیمه اول گل را زدیم و این کار ما را راحت کرد.