حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1586080/49 زمان: 10:42   1397/11/03 بازدید: 21,422

شفر امیدوار به عدم کشف مصدوم جدید؛

کلینیک دکتر نوروزی دوباره پر رونق شد!

تعداد مصدومان استقلال دوباره به شکل چشمگیری در آستانه شروع مسابقات افزایش یافته است.

به گزارش "ورزش سه"، در مرور آخرین خبرهای استقلال می خوانیم که طارق همام ستاره عراقی استقلال در جام ملت ها به دلیل مصدومیت نتوانست دیدار با قطر را به پایان برساند و با اشک زمین مسابقه را ترک کرد.


همام عراقی اما تنها مصدوم استقلال در تعطیلات نیم فصل نیست و تعداد مراجعه کنندگان به کلینیک دکتر نوروزی، به شکل عجیبی افزایش پیدا کرده است. بعد از اینکه استقلالی ها نیم فصل را با پایان مصدومیت سهرابیان و اسماعیلی و همچنین بازگشت شجاعیان، آقاخان و محسن کریمی آغاز کردند امیدواری زیادی برای ادامه فصل داشتند اما حالا دوباره شاهد پرتعداد شدن مصدومان تیم هستیم.


مرتضی آقاخان به شکل عجیبی با مصدومیت از ناحیه آشیل رو به رو شد و در جریان اردوی ترکیه نتوانست آبی ها را همراهی کند تا فصل را به طور کامل از دست بدهد. استقلالی ها روی آقاخان در خط حمله حساب کرده بودند اما شرایط به شکل غیر قابل انتظاری برای شفر بد شده است.


روح الله باقری دیگر مهاجم استقلال نیز به دلیل مصدومیت به اردوی ترکیه نرفت و تمرینات مهم بدنسازی را از دست داد و احتمالا به زودی به تمرینات اضافه می شود اما زمان زیادی برای آماده سازی نیاز دارد.


دیگر مصدوم استقلال، مهره کلیدی این تیم یعنی علی کریمی است. کریمی به دلیل مصدومیت جام ملت ها را از دست داد و سپس به ترکیه رفت اما در ترکیه نیز خبری از حضور او در ترکیب استقلال نبود و در تمرینات نیز حاضر نشد تا به این ترتیب شرایط برای او نیز مناسب نباشد و آبی ها یک مهره دیگر را از دست بدهند.


به این لیست باید میلاد زکی پور را نیز اضافه کرد که شایعاتی درباره مصدومیت او به گوش می رسد و در آخرین دیدار دوستانه استقلال نیز به میدان نرفت. همچنین سجاد آقایی مهاجم جوان استقلالی ها نیز هنوز به تمرینات بازنگشته و وضعیت او برای ادامه مسابقات مشخص نیست.


وینفرد شفر امیدوار است تا پایان شروع لیگ لیست محدود او، محدودتر از گذشته نشود و تیم ملی و تمرینات آماده سازی نیم فصل دوم باعث مصدومیت دوباره بازیکنان استقلال نشود؛ اتفاقی که می تواند شروع نیم فصل دوم را از آن چیزی که انتظار می رود، سخت تر کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.