کد خبر: 1587564/41 زمان: 21:43   1397/11/08 بازدید: 119,804

کی‌روش: تمام تلاشم را کردم 

خداحافظی اینستاگرامی کی‌روش؛ اینجا پایان است 

کارلوس کی روش دقایقی پس از پایان دیدار برابر ژاپن با انتشار پستی اینستاگرامی بار دیگر به صورت غیر رسمی از تیم ملی فوتبال ایران پس از 8 سال خداحافظی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، آنقدر توقعات از تیم ملی بالا رفته بود که حتی خود کی روش هم که در کنفرانس های به هیچ وجه زیر بار اینکه تیمش مدعی قهرمانی است، نمی رفت، پس از شکست برابر ژاپن و در نشست خبری با اشاره به آهنگی از سمت خود استعفا کرد.


حالا و پس از اینکه ساعاتی بیشتر از حذف ایران سپری نشده، سرمربی پرتغالی تیم ملی در پستی اینستاگرامی هم بار دیگر به صورت غیررسمی از مربیگری تیم ملی فوتبال ایران کناره گیری کرده است.


کارلوس کی روش همچنین بار دیگر از شاگردانش و هواداران فوتبال ایران تشکرده کرده که در ادامه می خوانید.


« هیچ کلمه ای تشکر من از بازیکنانم را توصیف نمی‌کند. آن ها در طول این سال ها همه تلاش، حمایت و تعهد خود را به کار گرفتند. باعث افتخارم بود که در طی این 8 سال شانه به شانه این مردان حضور داشتم و همیشه و همیشه با شخصیتی فوق‌العاده با همه سختی ها روبرو شدم. شخصیت و منشی که من فکر میکنم شایسته حضور در فینال بودند.به ژاپن تبریک میگویم. تیمی که امشب بهترین تیم در زمین بود. اما به تیم ملی برای چیزی که برای مردمشان ساختند، برای فوتبالی که به دنیا نشان دادند و برای میراثی که برای آینده به جای گذاشتند، افتخار میکنم. این یکی از بهترین خانواده های فوتبالی من بود و برای همه بازیکنان بهترین آرزوها را دارم. حالا پایان اینجاست. من کار خودم به روش خودم انجام دادم. من با حمایت کادر فنی ام، همه تلاشم را کردم. از همه شما متشکرم. و همچنین با تشکر از همه طرفداران ایران.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.