کد خبر: 8zGL زمان: 11:03 1397/11/18   بازدید: 32811

جان دوباره راست پرسپولیس با شیری (عکس)

مهدی شیری دفاع راست جدید تیم پرسپولیس عملکرد خوبی در بازی با پدیده داشت.

به گزارش ورزش سه، سرخپوشان پایتخت اولین بازی نیم فصل دوم را با پیروزی ۲-۰ به پایان رساندند و به صدر جدول لیگ برتر خلیج فارس صعود کردند. برانکو ایوانکوویچ در این بازی سروش رفیعی و مهدی شیری را از جمع خریدهای جدیدش در ترکیب اصلی قرار داده بود و این دو نیز نمایش خوبی را از خود نشان دادند.

 

مهدی شیری که در اردوی قطر نیز درخشان ظاهر شده بود، در بازی دیروز هماهنگی خوبی با دیگر بازیکنان داشت و به نظر می‌رسد که در ترکیب تیم پرسپولیس جا افتاده است. او در حمله بسیار فعال بود و با استفاده از سرعت بالایش از بازیکنان حریف عبور می‌کرد و به جمع حمله وران ملحق می‌شد. در چند صحنه هم که توپ از دست رفت، شیری بازهم از سرعت بالایش بهره جست و توانست خیلی زود به خط دفاعی اضافه شود.

 

سانترهای وی همچنان جای پیشرفت دارند اما پاس های در عمق این بازیکن بسیار کارساز هستند که البته نمونه آن ها در بازی های دوستانه در اردوی قطر نیز مشاهده شدند.

 

پس از مصدومیت حسین ماهینی، پرسپولیسی ها همیشه بازیکنان غیرتخصصی را در این پست داشتند و به آن چه که مطلوب بود، نمی‌رسیدند اما حالا با مهدی شیری راست پرسپولیس جان دوباره ای پیدا کرده و کاپیتان دوم پرسپولیس حسین ماهینی کار سختی برای رسیدن به ترکیب خواهد داشت.