حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590393/41 زمان: 21:46   1397/11/20 بازدید: 48,431

کی‌روش رفت، کرانچار در پک (عکس)

تمرین نوبت بعد از ظهر تیم ملى امید از ساعت ١٨ در مجموعه پک مرکز ملى فوتبال آغاز شد.

به گزارش "ورزش سه"، امروز تمرین تیم امید در شرایطی در غیاب برخی بازیکنان از سر گرفته شد که اولین تمرین امیدها پس از خداحافظی کی روش از تیم ملی ایران به شمار می رود.

 

طی ماه های اخیر یکی از مهم ترین درگیری های ایجاد شده، صحبت های میک مک درموت مربی ایرلندی تیم ملی علیه حمید استیلی بود که گفته بود اجازه استفاده از ساختمان پک به آنها داده نمی شود.


شکوری سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال در مورد عدم حضور برخی بازیکنان اظهار داشت: با وجود کم بودن تعداد نفرات تمرین تیم امید با جدیت از سوى کادر فنى دنبال مى شود و امیدواریم طى روزهاى آتى سایر نفرات هم در این اردو حضور یابند.

 

 

 

شکورى در ارتباط با اهمیت اردوهای امید اضافه کرد:تیم ملى امید فروردین ماه بازى هاى حساسى در پیش دارد و در گروه خودش براى کسب صدرنشینى و سهمیه صعود به دور نهایى با حریفان قدرتمندى دیدار مى کند.قطعا باشگاههاى ما هم حساسیت و شرایط تیم امید را درک مى کنند.


وى در پایان گفت: با دستور ریاست فدراسیون فوتبال حمایت کامل از تیم امید صورت مى گیرد. همچنین تمامى امکانات و ظرفیت هاى فدراسیون فوتبال در اختیار تیم امید است. امیدواریم با درایت آقاى کرانچار و کادر فنى شاهد موفقیت این تیم در مرحله نخست از دور مقدماتى رقابت ها باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.