کد خبر: vkyq زمان: 12:40 1397/11/22   بازدید: 15597

بودیمیر همچنان در حسرت گلزنی (عکس)

ماریو بودیمیر مهاجم کروات تیم پرسپولیس در بازی با فولاد نیز به میدان رفت اما نتوانست گلزنی کند.

به گزارش "ورزش سه"، سرخ ها در نقل و انتقالات زمستانی گادوین منشا را در لیست مازاد قرار دادند و مهاجمی کروات به نام ماریو بودیمیر را خریداری کردند. بودیمیر که به زعم برانکو 200 هزار دلار قیمت دارد، در نیم فصل اول در دیناموزاگرب عملکرد خوبی داشت و سرخ ها امیدوار بودند با حضور او وضعیت خط حمله خود را بهبود بخشند.

 

بودیمیر در همان بازی نخست مقابل سپیدرود نیز به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و نمایش قابل قبولی را از خود نشان داد. در حضور چند دقیقه ای این بازیکن مشخص شد که خیلی خوب می تواند در موقعیت گل قرار گیرد و همچنین با هوش بالا، تصمیم های درستی می گیرد. در بازی بعدی مقابل پدیده، بودیمیر یک فرصت خلق کرد اما علیپور نتوانست آن را تبدیل به گل کند.

 

 

روز گذشته در بازی با فولاد، بودیمیر 32 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و برانکو او را با این امید به میدان فرستاد که بتواند دروازه حریف را باز کند و در خط حمله موثر ظاهر شود. ماریو همچون بازی های قبلی، لمس توپ های حداقلی داشت و تلاش می کرد تا با کمترین ضربه به توپ، موقعیت سازی کند اما در یک صحنه وقتی که می توانست با یک چرخش و ضربه دروازه فولاد را تهدید کند، با انتخابی اشتباه پاس رو به عقب داد و پاسش هم آنقدر آرام بود که به علیپور نرسید.

 

بودیمیر سومین بازی بدون گل زده با پیراهن پرسپولیس را سپری کرد و حالا برانکو امیدوار است هرچه زودتر او بتواند گلزنی کند چرا که اگر این حسرت ادامه دار باشد، فشار روانی زیادی رویش ایجاد شده و کار او برای ادامه مسابقات سخت و سخت تر می شود.