حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1591150/51 زمان: 20:33   1397/11/23 بازدید: 14,265

بازگشت شاگردان تارتار، این تیم نمی بازد

نفت ۱- پارس جم 1؛ سر فرزاد طلا بود

در حالی که نفت مسجدسلیمان فاصله ای تا پیروزی مقابل پارس نداشت، مغلوب اشتباه دروازه بانش شد و در چهارمین دقیقه وقت اضافی برد را با مساوی عوض کرد.

به گزارش "ورزش سه"، گل اول این بازی در دقیقه 60 و روی اشتباه دروازه بان پارس و با ضربه تمام کننده هیثم هاشمی به ثمر رسید اما پارس با سانتر عسگری و ضربه سر حاتمی (4+90) بازی را به تساوی کشاند.

 

داور: سیدرضا مهدوی،  کمک ها: امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی


کمک داوران اضافی: شاهو اصلانی و احمد محمدی داور چهارم: حمید نادری بلداجی ، ناظر: بهرام مهرپیما  


ورزشگاه : شهید بهنام محمدی     تماشاگر: 3000 نفر


ترکیب نفت مسجد سلیمان:


حبیب فرعباسی، سید هیثم هاشمی زاده، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصل، حکیم نصاری، سید امیرحسین امیری، سید محمد حسینی، یوسف وکیا، محمد شادکام و محمد پاپی


سرمربی: علی رضا مرزبان


ترکیب  پارس جنوبی :


رحمان احمدی، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، سعید محمدی‌فر، محمدمهدی عسگری، میثم نقی‌زاده، حسین پورامینی، شهرام گودرزی، محمد نوری، مجید علیاری و عماد میرجوان


سرمربی:مهدی تارتار


 

 

شرح گل ها:


1 ـ صفر (نفت مسجدسلیمان): خروج عجیب رحمان احمدی و حضور او در فاصله 20 متری بیرون از محوطه جریمه، کار دست پارس داد. رحمان که قصد دفع توپ را داشت با دخالت و پرس محمد شادکام توپ را به حکیم نصاری سپرد که ضربه نصاری در پشت محوطه جریمه با شوت آرام و دقیق هاشمی در دقیقه 60 به گل برتری میزبان تبدیل شد.


1 ـ 1 (پارس جنوبی): در حالی که همه در انتظار اتمام این دیدار حساس و پربرخورد بودند، فرزاد حاتمی در دقیقه چهارم وقت اضافی از اشتباه حبیب فرعباسی استفاده کرده و با اثرگذاری اندک سانتر زیبای مهدی عسگری را وارد دروازه نفت مسجدسلیمان کرد تا نیمکت پارس از شادی منفجر شود.

 

 

شرح نیمه اول:


نیمه اول دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی  به این دلیل که تساوی برای هر دو تیم فرقی با باخت نداشت هیچ کدام رو به بازی دفاعی نیاوردند و هر کدام از دو تیم حملاتی روی دروازه هم داشتند که خطرناک ترین آن ها ضربه عماد میر جوان بود که با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه حبیب فرعباسی بیرون رفت .  بعد از آن حرکت زیبای پاپی بعد از عبور از چند بازیکن پاس خیلی خوبی را برای شاد کام ارسال کرد، اما خروج رحمان احمدی مانع از رسیدن توپ به او شد .اما در نهایت این نیمه با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

 


شرح نیمه دوم :


در نیمه دوم نفت مسجد سلیمان  بازی را بهتر آغاز کرد  و در دقیقه 60 روی ارسال توپی که پشت سر مدافعان پارس فرود آمد با  اشتباه رحمان احمدی و تیز چنگ شادکام توپ به هاشمی زاده رسید و نفت به گل اول دست پیدا کرد. بعد از به ثمررسیدن گل ، نفت به لاک دفاعی فرو رفت و پارس جنوبی با ورود حاتمی رو به توپ های هوایی آورد  که موسی کولیبالی و مجتبی بیژن تمام آن توپ های هوایی  را دفع می کردند . در ادامه داور دیدار با اعلام 8 دقیقه وقت اضافه باعث افزایش روحیه پارس جم شد ، تا این که ارسال مهدی عسگری های مثمر ثمر واقع افتاد و فرزاد حاتمی روی ارسال  زیبای  او توانست قفل دروازه نفت را در دقیقه 94 باز کند تا بازی با همان نتیجه یک بر یک به پایان برسد.


 
بهترین بازیکن: مهدی عسگری با یک سانتر سرنوشت ساز در لحظات پایانی برد را از نفت مسجدسلیمان گرفت. این در حالی بود که تا پیش از گل موسی کولیبالی در قلب دفاعی نفتی ها عالی کار کرده و تمام سرها را زده بود.


اتفاق ویژه: اعلام 8 دقیقه وقت تلف شده و انجام 9 دقیقه مسابقه یکی از طولانی ترین بازی های لیگ برتر را رقم زد تا شاگردان مرزبان در حالی که فاصله ای تا پیروزی نداشتند، این سه امتیاز را به پارس جنوبی تقدیم کنند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.