حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1591540/50 زمان: 12:57   1397/11/25 بازدید: 12,812

رویمنیگه: چمپیونزلیگ را رایگان پخش کنید

نایب‌رئیس بایرن مونیخ، پخش غیر رایگان بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا از تلویزیونهای این کشور را غیرمنصفانه خواند و خواستار پخش رایگان بازی‌ها از تلویزیون شبه‌دولتی این کشور شد.

به گزارش "ورزش سه"، کارل هاینتس رومینیگه، نایب‌رئیس بایرن مونیخ معتقد است پخش غیررایگان بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا از تلویزیون‌های خصوصی در این کشور به کاهش بیننده‌های تلویزیونی بازی‌ها منجر شده و برای تغییر شرایط به نفع تیم‌های آلمانی، این رقابتها باید مثل گذشته به صورت رایگان از تلویزیون‌ شبه‌دولتی ZDF پخش شود.

 

رومینیگه در گفتگو با روزنامه آلمانی بیلد گفت:" اخیراً آماری که بیلد منتشر کرد نشان می‌داد نسبت به دورانی که ZDF بازی‌های لیگ قهرمانان را رایگان پخش می‌کرد تعداد بیننده‌های رقابتها در آلمان 84 درصد کاهش پیدا کرده. ما باید این شرایط را تغییر دهیم و با مذاکره با یوفا ترتیبی بدهیم که از دوره بعدی، مردم آلمان دست کم بتوانند هر هفته یک بازی مهم را به صورت رایگان از تلویزیون تماشا کنند".

 

 

رومینیگه در ادامه گفت:" مدیران باشگاه‌های دورتموند، شالکه و هوفنهایم که امسال نماینده آلمان در چمپیونزلیگ هستند هم احتمالا با من در این مورد هم‌نظرند. ما باید همیشه به فکر منابع هواداران باشیم. من همیشه هشدار داده و گفته‌ام که اینجا آلمان است نه انگلیس. در انگلیس یا اسپانیا سالها است که همه بازی‌ها از تلویزیون‌های خصوصی پخش می‌شود. ولی فرهنگ هواداری در آلمان با این کشورها فرق می‌کند و این واقعیت باید در تصمیم‌گیری‌ها لحاظ شود".

 

رومینیگه در ادامه این مصاحبه اضافه کرد:" تلویزیونهای خصوصی در فوتبال امروز اروپا مهمترین نقش را دارند ولی نباید فراموش کرد که قراردادهای اسپانسری در لیگ قهرمانان هم بسیار جذاب و پولساز است. ما باید به سمت ترکیبی از بازی‌های رایگان و غیررایگان حرکت کنیم چون کاهش 84درصدی تعداد تماشاچی‌ها به هیچ عنوان قابل قبول نیست".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.