حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1591543/31 زمان: 12:32   1397/11/25 بازدید: 17,749

قول مارسلو به سولاری: سه کیلو وزن کم می‌کنم!

نشریه مارکا مدعی شد که مارسلو، مدافع رئال مادرید به سانتیاگو سولاری قول داده که سه کیلو از وزنش کم کند و در تمرینات بیشتر تلاش کند.

به گزارش "ورزش سه"، سولاری پس از حضورش روی نیمکت رئال، کم کم به سرخیو رگیلون بازی داد و این ستاره جوان توانست خودی نشان دهد و جای مارسلو را در ترکیب رئال پر کند. این در حالیست که مارسلو روندی رو به افت در پیش گرفت و در نهایت نیمکت نشین شد. با این حال، مدافع برزیلی تحمل این وضعیت را ندارد و به دنبال تغییر آن است. او نمی‌خواهد بلای ایسکو بر سرش بیاید و از همین رو با مربی در این رابطه وارد مذاکره شده است.

 

 

 

 

پیش از دیدار رفت نیمه نهایی کوپا دل ری مقابل بارسلونا، او و سولاری صحبتی با هم داشتند. در این صحبت، سولاری به مارسلو گفت که به او در این پست نیاز دارد. سرمربی آرژانتینی توضیح داد که از عملکرد سرخیو رگیلون در پست دفاع چپ بسیار راضی است و مدافع جوان به خوبی توانسته خواسته های او را برآورده کند. او مدعی شد که مشکل او با مارسلو، وضعیت فیزیکی و آمادگی بدنی اش است.

 

در حقیقت همان روز بود که مارسلو به سولاری قول داد سه کیلو از وزنش کم کند، عادت‌های غذایی اش را تغییر دهد و برای بهبود شرایطش تلاش کند. برای هر کسی که می‌خواهد بداند مارسلو به قولش وفادار بوده یا نه، یکشنبه قبل ثابت شد که او زیر حرفش نزده است. در حقیقت، روزی که سولاری به تیمش استراحت داده بود، او در والدبباس حاضر شد و انفرادی تمرین کرد. اگر این تلاش ها هم جواب ندهد، مارسلو هم چاره ای به جز جدایی از رئال نخواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.