کد خبر: zXbW زمان: 19:25 1397/12/04   بازدید: 38965

گل شماره 23 به یاد ماندنی شد

سوپرگل مسی برای جبران یک اشتباه عجیب (عکس)

بارسلونا و سویا از ساعت 18.45 به مصاف هم رفته اند و بازی تا دقیقه 37 با تساوی 1-1 دنبال می شود.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در آستانه یکی از دشوارترین و فشرده ترین هفته های فصل خود امروز در سانچس پیسخوان برابر سویا به میدان رفته است. بارسایی که پس از این مسابقه، دو بازی متوالی در سانتیاگو برنابئو برابر رئال پیش رو خواهد داشت.

بارسا و سویا چند هفته پیش در همین ورزشگاه و از دور رفت یک چهارم نهایی کوپا دل ری به مصاف هم رفتند که آن بازی را سویا 2-0 برد. میزبان امروز هم از بارسا پیش افتاد.

 

دقیقه 22 روی اشتباه مسی در پاس دادن، سویا صاحب فرصت مناسبی در ضدحمله شد و خسوس ناواس به زیبایی توانست دروازه بارسا را باز کند. مسی اما خیلی زود اشتباه عجیب خود را جبران کرد و این گل را دقیقه 26 با یک ضربه والی استثنایی پاسخ داد.

 

گل خسوس ناواس به بارسا

 

 

 

 

ارسال سانتر از سوی ایوان راکیتیچ، درون محوطه جریمه به مسی رسید و او بدون معطلی با یک ضربه فوق العاده تماشایی توپ را دور از دستان واسیلیچ به طاق دروازه چسباند تا همه چیز برابر شود.

 

این بیست و سومین گل مسی در لالیگا و گل شماره 34 او به سویا بود. جالب اینکه مسی در 20 بازی گذشته خود برابر سویا موفق به زدن 21 گل شده است. او در این 20 بازی تنها در یک بازی موفق به گلزنی یا ارسال پاس گل برابر سویا نشده است.

اندولوسی ها بیش از هر تیم دیگری قربانی گل های مسی شده اند.

 

 

سوپرگل مسی