حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1594359/2 زمان: 11:47   1397/12/06 بازدید: 16,083

مشکلاتمان برطرف شود در جدول یک رقمی می شویم

شریفات: عالیشاه و رفیعی هیچ منظوری نداشتند

اسماعیل شریفات با اشاره به اینکه حق مسجد سلیمان پیروزی بود معتقد است هیچکدام از بازیکنان پرسپولیس قصد توهین را نداشتند .

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس در ادامه هفته لیگ هجدهم به تساوی بدون گل رسید تا یک امتیاز سهم هر دو تیم از  بازی سرد و کسل کننده باشد.


بعد از اتمام بازی صحبت های دو تن از بازیکنان پرسپولیس تا حدی باعث ایجاد حاشیه هایی در فضای مجاری شده است. در همین خصوص و شرایط کلی این تیم اسماعیل شریفات یکی از بازیکنان باتجربه نفتی اظهار داشت:« شرایط در تیم ما طوری است که درهر بازی برای برد به میدان می رویم اما من معتقدم جز در بازی با تراکتور که سه گل دریافت کردیم در بازی های دیگر حق ما این امتیاز نیست که تا به حال دریافت کردیم».


شریفات در ادامه افزود:«  تیم ما بعد از بازی مقابل تراکتور دارای یک شخصیت کلی شده است ولی در کل من فکرمی کنم اسیر بدشانسی ها می شویم مثلا در بازی با پارس در دقیقه 92 گل خوردیم، در بازی با فولاد اگر من آن توپ را گل می کردم همه چیز فرق می کرد و در بازی با پرسپولیس هم تیم بهتر بازی بودیم. یعنی من فکر می کنم بعد از 4 بازی در نیم فصل دوم حق ما به جای دو امتیاز شاید 6 تا 7 امتیاز بود.»


وی درباره تیم پرسپولیس هم گفت:« در مقابل پرسپولیس با توجه به کمبود نفرات این تیم در دفاع، من فکر می کنم که می توانستیم برنده بازی باشیم. ولی هر بازیکنی که در این تیم بازی می کند به هر حال بازیکن بزرگی محسوب می شود، ولی حالا با یک امتیازی که در مقابل تیم پرسپولیس گرفته ایم به تیم ما شخصیت داد و حالا امیدوارم در بازی های بعدی بهتر نتیجه بگیریم .»


 وی در خصوص نیمکت نشینی در آخرین دیدار و ارتباط آن با پرتاب بطری در دربی مقابل فولاد خوزستان گفت:« من در آن صحنه به خاطر از دست دادن موقعیت گل از دست خودم عصبانی بودم و از آقای مرزبان درخواست کردم که من را تعویض کند و فکر نمی کنم نیمکت نشینی من دلیل انضباطی داشته باشد. این را بدانید که من ممکن است از نیمکت نشینی ناراحت شوم ولی محال است عکس العمل خاصی نشان دهم.»


وی درباره این که آیا تعطیلات لیگ روند تیم شما را مختل نکرد اظهار داشت:« من باز هم معتقدم ما همان تیم انتهای نیم فصل اولیم فقط یا دچار بدشانسی می شویم و یا بعضی اوقات بی دقتی بود که ما مهاجمان باید بیشتر حواسمان را جمع می کردیم. ولی مسلما  تیم ما  شخصیت دارد و من به شما قول می دهم در صورت حل مشکلات مالی تیم، بر خلاف صحبت همه  که دم از ماندن در لیگ می زنند معتقدم ما می توانیم رتبه تک رقمی در پایان  فصل به دست بیاوریم.»


وی درباره مشکلات مالی گفت :« ما در کل فقط سی درصد از قراردادمان را گرفتیم و فکر می کنم مشکلات زیادی در تیم ما وجود دارد و این در شرایطی است که دیروز در صورت تساوی هم قرار بود که به ما پاداش هم داده شود که در واقعیت چیزی ندیدیم. در حال حاضر به ما یک قول هایی داده شده است که در این دو سه روزه مبلغی به شما می دهیم که نمی دانم عملی خواهد شد یا خیر؟»


شریفات در باره صحبت های امید عالیشاه و سروش رفیعی بعد از بازی که تا حدی به مردم آن خطه بر خورده است ابراز داشت: « من در ارتباط با صحبت های سروش و امید هم باید بگویم فکر می کنم این دو نفر به هیچ وجه منظور خاصی از این صحبت ها نداشتند و شاید منظورشان را بد فهماندند. در واقع هر دو درباره زمین بازی حرف واقعیت را زدند چرا که پرسپولیس تیمی است که روی زمین بازی می کند و دارای بازیکنان سرعتی است که در این زمین نمی توانند به راحتی بازی کننند و من حق را به پرسپولیس ها می دهم و این دو بازیکن واقعیت ها راگفتند.»


 وی در ادامه افزود : « هیچ کدام از این بازیکنان قصد توهین نداشتند و سوء تفاهم ایجاد شده است .


 در باره خود بازی نظرم این است که یک امتیاز هم حقشان نبود ولی از صحبت هایشان برداشت بدی نکنید. به هر حال امکانات در مسجد سلیمان بسیار ضعیف است و باید حقیقت را باور کنیم .»


او در خاتمه با اشاره به خونگرمی مردم مسجد سلیمان هم بیان کرد:« تماشاگران مسجد سلیمان همیشه پشت ما هستند و آن ها  تا حالا با توجه به نتایج مان هیچ وقت نه با ما رفتار بدی انجام دادند و هیچ وقت به ما توهینی انجام ندادند که جا دارد به همین خاطر از همین جا دست همه آن ها را بفشارم و باز هم می گویم اگر مشکلات ما حل شود حتی رتبه تک رقمی می توانیم بیاوریم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.