حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1596475/1 زمان: 15:43   1397/12/14 بازدید: 4,722

اعلام رأی محرومان دیدار گیتی‌پسند - حفاری

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، رأی خود را درخصوص محرومان دیدار تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز صادر کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از بررسی پرونده تخلفات دیدار گیتی‌پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز و حضور محرومان در کمیته انضباطی، این کمیته رأی خود را به شرح زیر صادر کرد:
 

با توجه به تعهد اظهارات نمایندگان باشگاه و علی‌رغم سابقه قبلی و با احراز تخلفات تماشاگران تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و انطباق این اعمال با ماده 86 مقررات انضباطی ضمن رفع اثر از قرار دستور موقت، تیم فوق را به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

 

محمد افتخاری از تماشاگران منتسب به تیم گیتی‌پسند  که عامل تحریک تماشاگران شناخته و معرفی شد، با توجه به احراز تخلفش، به استناد ماده 58 به مدت یک سال از ورود به استادیوم‌های ورزشی محروم است و در صورت تمرد  از اجرای این رأی، عواقب عدم اجرای رأی بر عهده باشگاه گیتی‌پسند می‌باشد.

 

همچنین پرونده در خصوص تخلفات بازیکن شماره 19 تیم ملی حفاری (حسین فهیمی) مفتوح و ضروری است نامبرده دفاعیه خود را ظرف مهلت دو روز به کمیته انضباطی ارائه دهد.

 

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.