حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1597616/42 زمان: 22:51   1397/12/18 بازدید: 10,821

بارسا 3 - 1 رایو وایه کانو؛ در مسیر فتح لالیگا

بارسلونا موفق شد 1-3 در نوکمپ رایو وایه کانو را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا اگرچه در اواسط نیمه اول از حریف عقب افتاد، اما در ادامه و مطابق انتظار موفق به زدن سه گل شد تا فاصله خود را با اتلتیکومادرید در صدر جدول حفظ کند.
 

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی در میانه میدان دنبال شد. اولین فرصت بارسا در دقیقه 17 ایجاد شد اما ضربه زیبای لوییس سوارز از گوشه محوطه با مهار دروازه بان وایه کانو همراه گشت.

 

در دقیقه 22 و روی پاس بوسکتس، لیونل مسی می توانست با ضربه سر گل اول را به ثمر برساند اما دیمیتریوسکی این موقعیت را مهار کرده و این موقعیت از دست رفت.

 

یک دقیقه بعد و روی همکاری تماشایی بازیکنان بارسا، کوتینیو در مقابل دروازه صاحب فرصت شد اما ضربه زمینی این بازیکن در اختیار دیمیتریوسکی قرار گرفت.

 

 

 

اما بر خلاف جریان بازی این رایو وایه کانو بود که در دقیقه 26 به گل رسید. رائول دی توماس پشت محوطه صاحب توپ شده و با یک ضربه فنی به گوشه دروازه موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

 

در ادامه بارسا موقعیت هایی را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما به قدری جدی نبود که دروازه وایه کانو باز شود. اما در دقیقه 38 بارسا به گل تساوی رسید، روی ارسال لئو مسی از روی یک ضربه ایستگاهی، جرارد پیکه موفق شد با یک ضربه سر دروازه دیمیتریوسکی را باز کند.

 

در اواخر نیمه اول سوارز با یک ضربه والی می توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند اما شوت او به بیرون رفت و نیمه نخست با تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

 

 

بارسا در ابتدا نیمه دوم و با متوقف شدن سمدو صاحب یک ضربه پنالتی شد که لیونل مسی آن را تبدیل به گل دوم تیمش کرد.

 

در دقیقه 64 گارسیا می توانست با یک ضربه پای چپ گل تساوی را برای وایه کانو به ثمر برساند اما ضربه او راهی به دروازه تراشتگن نیافت.

 

در دقیقه 69 لیونل مسی با یک ضربه ایستگاهی بهترین فرصت را برای زدن گل سوم داشت اما مورنو مدافع رایو وایه کانو از روی خط توپ را بازگرداند.

 

در دقیقه 74 سوارز از گوشه محوطه جریمه ضربه ای زمینی را راهی دروازه وایه کانو کرد اما دیمیتریوسکی توپ را درازکش مهار کرد.

 

اما در دقیقه 83 بارسا به گل سوم رسید. همکاری فوق العاده سوارز و راکیتیچ و ضربه تمام کننده مهاجم اروگوئه ای بارسلونا همراه شد و بارسا 1-3 از حریف پیش افتاد.

 

در دقیقه 86 ضربه ایستگاهی مسی با فاصله ای کم به بیرون رفت تا در نهایت بارسا 1-3 موفق به غلبه بر رایو وایه کانو شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.