حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1598718/50 زمان: 09:40   1397/12/23 بازدید: 6,697

رابرتسون بازی یک‌چهارم لیورپول را از دست داد

با وجود پیروزی لیورپول مقابل بایرن مونیخ و راه‌یابی این تیم به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان، خبر بد برای مرسی‌سایدی‌ها این بود که اندی رابرتسون، بازی اول تیمش در مرحله یک‌چهارم را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول دیشب موفق شد با پیروزی 3-1 بایرن مونیخ را از پیش رو بردارد و به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند. اما خبر بدی که لیورپولی‌ها در آخرین لحظات بازی با آن مواجه شدند محروم شدن اندی رابرتسون، ستاره خط دفاعی این تیم از حضور در بازی رفت مرسی‌سایدی‌ها در مرحله یک‌چهارم به دلیل دریافت کارت زرد توسط او در وقتهای اضافه بود.

 

 

یورگن کلوپ بعد از بازی دریافت کارت زرد توسط رابرتسون در واپسین لحظات بازی را احمقانه خواند و از محرومیت ستاره‌ تیمش از حضور در بازی بعدی لیورپول در چمپیونزلیگ ابراز ناراحتی کرد. رابرتسون در دقیقه 91 بازی در یک صحنه بدون اینکه لیورپول با خطری جدی مواجه باشد، لئون گورتزکا بازیکن بایرن را سرنگون کرد تا کارت زرد دریافت کند.

 

 

عدم حضور رابرتسون در بازی بعدی یورگن کلوپ را با دردسرهای زیادی مواجه خواهد کرد. با اینکه جیمز میلنر و آلبرتو مورنو می‌توانند جای خالی رابرتسون را پر کنند اما کلوپ می‌داند که کیفیت آنها در پست رابرتسون به اندازه او نخواهد بود. با اینحال کلوپ در پایان بازی سعی کرد اوضاع را عادی جلوه دهد و مدعی شد در تیمش به اندازه کافی بازیکنان باکیفیت در اختیار دارد .

 

کلوپ در این باره گفت:" حرکت احمقانه‌ای بود ولی او فوتبالیست جوانی است. ما نباید نگران این جور مسائل باشیم. این اتفاقات در یک بازی می‌افتد ولی رابرتسون در آن لحظه بدشانس هم بود. ما باید نبود او را جبران کنیم ولی نگران نیستیم چون در تیم‌مان بازیکنان باکیفیت زیاد داریم".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.