کد خبر : 1599212 | 25 اسفند 1397 ساعت 13:54 | 5.9K بازدید | 0 دیدگاه

پایان بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ 97

دو مدال طلا و یک نقره برای شاهین نجومی

بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ WPKA کشور در سال 97 در استایل های: سمی کنتاکت، لایت کنتاکت، فول کنتاکت، لوکیک و فرم با حضور قهرمانان سراسر کشور به مدت سه روز در تهران برگزار شد و برگزیدگان خود را شناخت.

دو مدال طلا و یک نقره برای شاهین نجومی

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس این گزارش در  جریان بیست و پنجمین دوره از مسابقات انتخابی تیم کینگ بوکسینگ ایران برای حضوردر رقابتهای جهانی کیک بوکسینگ سال 2019 یونان ، شاهین نجومی رزمی کار با تجربه کشور با کسب دو مدال طلا و یک نقره درخشش ویژه ای داشت. نجومی که در این مسابقات با هدایت و مربیگری استاد بزرگ، مجتبی آزادیان به مقام های یاد شده دست یافت گفت:  مسابقات امسال به لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی برگزار شد و رزمی کاران با تجربه و پرقدرتی از سراسر کشور در این رقابتها شرکت داشتند و به لحاظ فشردگی مسابقات توانستیم تجربه های بسیار خوبی را کسب کنیم.


شاهین نجومی که حضور در سینمای ایران را به عنوان بازیگر در فیلم سینمایی "آقای الف" در نقش مکمل مرد در کارنامه داشته در خصوص مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ گفت:جدی ترین آزمون من در این رشته کسب عناوین قهرمانی در مسابقات جهانی یونان است و با توجه به تیم خوبی که از درون مسابقات انتخابی ایران برگزیده شده تصور میکنم دستیابی به مقام قهرمانی این مسابقات در سال 2019 برای کشورمان قابل دسترس باشد.


وی اضافه کرد بلافاصله پس از پایان رقابتهای انتخابی در ایران، تمریناتمان را برای حضور در رقابتهای یونان به صورت فشرده زیر نظر استاد بزرگ مجتبی آزادیان که معتقدم عالیجناب ورزشهای رزمی ایران است،آغاز کرده ام و امیدوارم تیم منتخب ایران با قهرمانی در این مسابقات عیدی خوبی در سال 98 به مردم کشور بدهد.


 

دیدگاهها