کد خبر: G8lOa زمان: 20:20 1397/12/28   بازدید: 358

گزینه بارسلونا برای جانشینی لوییس سوارز کیست؟

خرید یک مهاجم نوک، از اولویت های بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستانی است.

به گزارش "ورزش سه"، لوییس سوارز به زودی 33 ساله خواهد شد و بارسلونا به دنبال یک گزینه جانشین برای این مهاجم اروگوئه ای در ماه های آینده است. در سال های اخیر برخی اقدام های بارسا برای یافتن مهاجم مانند پاکو آلکاسر و مونیر الحدادی ناامید کننده بوده و آنها به دنبال مهاجمی هستند که علاوه بر قدرت تمام کنندگی، بازی با پای خوبی داشته و در شرایط دشوار قادر به ارسال پاس های کوتاه باشد.

 

 

در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال انتقال آنتوان گریزمان به نوکمپ منتشر شده اما اسپورت مدعی شد بارسا تمایل چندانی به جذب گریزمان ندارد زیرا او 28 ساله بوده و گزینه ایده الی با توجه به دستمزد بالا و قیمت هنگفت انتقال از اتلتیکومادرید نیست.

 

لوکا یوویچ، مهاجم 21 ساله و صربستانی بنفیکا که به صورت قرضی برای فرانکفورت بازی می کند و باشگاه آلمانی می تواند در پایان فصل با پرداخت 20 میلیون یورو خرید وی را دائمی کند، اولین گزینه بارسلونا برای تقویت خط حمله است.

 

لوکا یوویچ جوان در این فصل 22 گل زده است اما باشگاه های بزرگی مانند بایرن، سیتی، تاتنهام، یونایتد و چلسی نیز به دنبال جذب او هستند و کار بارسا برای جذب این مهاجم صربستانی آسان نیست.