حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1599955/2 زمان: 00:28   1397/12/29 بازدید: 93,987

هجوم ایرانیان به صفحه‌ی سرمربی فرانسوی

هروه رنار در موقعیت کارلوس کی‌روش

تیم ملی فوتبال مراکش خود را آماده بازی دوستانه در روزهای فیفادی پیش رو کرده است.

 به گزارش ورزش سه این مربی خوش سیما و موفق فرانسوی که قهرمانی شیرهای اطلس در جام ملت‌های آفریقا را هدف قرار داده است امروز در گفت و گویی با روزنامه مراکشی المساء اعلام کرد که هدف اصلیش قهرمانی مجدد با تیم ملی فوتبال مراکش در جام ملت‌های آفریقا پیش روست.


با این حال او نگرانی های خود را از تورنمنت دشوار پیش رو پنهان نکرد. به گفته او قهرمان شدن جام ملت های آفریقا بسیار سخت است اما او بدش نمی‌آید که تجربه اریک گرتس سرمربی بلژیکی را تکرار کند.


این رقابت ها از ۱۱ خرداد تا ۳۰ روز بعد در کشور مصر برگزار می شود و رنار برنامه آماده‌سازی دقیقی را برای تیم ملی فوتبال مراکش در نظر گرفته است. او که با زامبیا و ساحل عاج دو بار جام ملتهای آفریقا را فتح کرده دوست دارد در صورت پایان کار با شیرهای اطلس یک عنوان دیگر را در این رقابت ها کسب کرده باشد.


نکته جالب اینکه این مربی در روزهای گذشته بسیار مورد توجه علاقمندان فوتبال در ایران بوده و با توجه به مطرح شدن شایعاتی درباره حضورش در جای کارلوس کی روش همه برای حضور وی در ایران و پذیرش هدایت تیم ملی لحظه‌شماری می‌کند تا جایی که صفحات فیسبوک و اینستاگرام او نیز پر از کامنتهای علاقه‌مندان به فوتبال در ایران است که خواستار حضور او در تهران هستند.

 

 


رنار اما بی توجه به شایعات کار خود را در تیم ملی فوتبال مراکش پیش می برد و به هیچ کدام از سوالات پاسخی نداده است.


تیم او در فیفادی پیش رو با مالاوی و آرژانتین مسابقه دارد.

 

او در حال حاضر موقعیتی شبیه به کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران دارد که پیش از یک تورنمنت رسمی، جام ملتهای آسیا 2019 برای هدایت تیم ملی کلمبیا کاندید شده بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.