کد خبر: WXWLD زمان: 13:16 1398/01/05   بازدید: 236

پیشه جدید سرخیو راموس؛ پاننکا! (عکس)

نواختن ضربات پاننکا دیگر برای سرخیو راموس تبدیل به یک عادت همیشگی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، با جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید، کمتر کسی انتظار داشت سرخیو راموس پنالتی زن اول کهکشانی ها شود اما او این وظیفه را بر عهده گرفت و تا به حال نیز به خوبی از پس این ماموریت برآمده است.

 

اما در ترکیب تیم ملی اسپانیا نیز نواختن پنالتی ها به راموس واگذار می شود و این مدافع 32 ساله این هفته موفق شد با گلزنی مقابل نروژ در دقایق پایانی، پیروزی لاروخا را تضمین کند.

 

راموس تا به حال 18 گل برای تیم ملی اسپانیا به ثمر رسانده و تنها دنیل پاسارلای آرژانتینی با 22 گل بالاتر از او از این حیث قرار دارد. در دیدار برابر نروژ، راموس برای پنجمین بازی متوالی در عرصه ملی موفق به گلزنی شد و در مقابل مالت این فرصت را داراست که تا با رکورد داوید ویا، فرناندو هیه رو و پیری با به ثمر رساندن گل در شش بازی پیاپی برای تیم ملی اسپانیا برابری کند.

 

راموس این فصل 10 بار پشت ضربات پنالتی قرار گرفته و هر 10 تای آن را تبدیل به گل کرده است؛ 2 گل در عرصه ملی و 8 گل نیز برای رئال مادرید. جالب اینجاست از این تعداد پنالتی، راموس 5 بار با ضربه پاننکا دروازه رقبا را باز کرده تا از این حیث بی رقیب باشد.

 

سرخیو راموس از زمان ورود لوییس انریکه به رختکن اسپانیا موفق به زدن 5 گل برای لاروخا شده و بهترین گلزن سرمربی جدید تیم ملی کشورش لقب گرفته است.