حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1600771/35 زمان: 13:15   1398/01/06 بازدید: 28,019

تعطیلات آزمون با کمک به سیل زده ها گذشت

تمجید باشگاه زنیت از حرکت انسان دوستانه سردار

حضور ستاره ایرانی در بین سیل زده های آق قلا مورد توجه باشگاه روسی قرار گرفت تا جایی که آنها به تمجید از رفتار انسان دوستانه بهترین گلزن خود پرداختند.

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون در شرایطی برای حضور در تعطیلات ماه مارچ و حضور در نوروز باستانی ایرانی ها به زادگاهش برگشت که این سفر او توام شد با حادثه تلخ سیل در آق قلا. از همین رو ستاره 12 میلیون یورویی صدرنشین روسیه تمام روزهای تعطیلات خود را به کمک به مردم حادثه دیده پرداخت.


تصاویر منتشر شده از سردار آزمون در مددرسانی به مردم آق قلا در رسانه های روسیه نیز بازتاب گسترده ای داشت تا جایی که توئیتر رسمی باشگاه زنیت با انتشار یکی از این تصاویر نوشت:« تعطیلات سردار در این هفته به کمک رسانی او به مردم آسیب دیده در سیل اختصاص یافت که قابل تقدیر است».


این درحالی است که باشگاه زنیت مدعی شد به پاس نمایش های دیدنی ستاره ایرانی همین طور حمایتی که فوتبالدوستان ایرانی از باشگاه در یکی دو ماه گذشته داشتند از این پس زبان فارسی نیز به زبان های رسمی در فضای مجازی و رسانه ای زنیت اضافه خواهد شد تا طرفداران این تیم مشکلی برای ارتباط برقرار کردن نداشته باشند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.