کد خبر: 1603786/34 زمان: 11:04   1398/01/21 بازدید: 8,308

پایان حضور عبدی در تیم ملی بانوان

تیم ملی فوتبال بانوان ایران با شکست 4-1 در برابر تیم چین تایپه شانس حضور در مرحله پایانی مقدماتی المپیک 2020 توکیو را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از بازی خوب بانوان ایرانی در برابر فیلیپین که البته با نتیجه همراه نبود و برتری 9-0 در بازی با فلسطین انتظار می رفت شاگردان مریم آزمون در مصاف با چین تاپیه ارایه گر بازی خوبی باشند و با کسب سه امتیاز این دیدار راهی دور پایانی شوند اما ایران در این بازی حرف خاصی برای گفتن نداشت و در همان نیمه اول سه گل از تیم چین تاپیه خورد. در نیمه دوم تیم چین تاپیه بیشتر در پی اداره بازی بود و این نیمه نتیجه یک بر یک را به دنبال داشت تا در نهایت چین تاپیه برنده این بازی باشد و با 9 امتیاز به دور پایانی مرحله مقدماتی المپیک 2020 توکیو صعود کند.

 

یک پیروزی در برابر فلسطین و دو شکست در برابر فیلپین و چین تایپه در حالی در کارنامه ایران به ثبت رسید که حسین عبدی که به تازگی مربی تیم ملی نوجوانان شده در هدایت تیم ملی فوتبال بانوان ایران به مریم آزمون کمک می کرد و محمد حبیبی نیز تمرین دروازه بان های این تیم را برعهده داشت اما تلاش های این دو مربی برای صعود تیم ملی فوتبال بانوان ایران کافی نبود.

 

تیم ملی فوتبال بانوان ایران پیش از این بازی ها در رنکنیگ فیفا در رتبه 66 قرار داشت. با پایان این بازی ها حسین عبدی باید تمرینات تیم ملی فوتبال نوجوانان را از سر بگیرد. او و محمد حبیبی در یکی دو سال اخیر در تمرینات تیم های ملی فوتبال بانوان حاضر می شدند و به عنوان مشاور فنی به کادر فنی کمک می کردند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.