کد خبر: 1604023/2 زمان: 12:24   1398/01/22 بازدید: 14,094

سخنگوی باشگاه پدیده شهرخودرو خبر داد:

قرارداد چوچو ثبت شد، ITC در هاله ابهام!

سخنگوی باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: ثبت قرارداد کارلوس آلبرتو چاوریا (چوچو) امشب در هیات فوتبال خراسان رضوی انجام شد.

به گزارش ورزش سه، جواد طاری‌بخش در خصوص آخرین وضعیت بازیکن نیکاراگوئه‌ای این تیم اظهار کرد: پس از رایزنی‌های صورت‌گرفته و با کمک و همراهی رییس هیات فوتبال خراسان رضوی، خوشبختانه روند ثبت قرارداد چوچو امشب چهارشنبه، ۲۱ فروردین‌ماه در هیات فوتبال خراسان رضوی به انجام رسید.

 

وی با اشاره به کمک‌های هیات فوتبال خراسان رضوی به باشگاه پدیده شهرخودرو به ویژه در زمان نقل و انتقال مالکیت این باشگاه گفت: برادران به عنوان متولی فوتبال خراسان، همواره حمایت ویژه‌ای از تیم ما داشته‌است و در خصوص قرارداد چاوریا نیز بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان، قرارداد این بازیکن در هیات فوتبال خراسان رضوی به ثبت رسید.

 

طاری‌بخش ادامه داد: این بدین معنا نیست که کارت بازی چوچو به بازی با نفت مسجدسلیمان می‌رسد، چرا که ما زمان زیادی را از دست داده‌ایم و پس از ثبت قرارداد، مرحله بعدی، صدور کارت ITC این بازیکن است که این کار باید فردا پنجشنبه صورت پذیرد.

 

سخنگوی باشگاه پدیده شهرخودرو افزود: با توجه به اینکه پروسه صدور ITC زمان‌بر است و ثبت قرارداد چوچو با تاخیر روبه‌رو شد، ممکن است کارت بازی این بازیکن برای بازی روز جمعه مقابل نفت مسجدسلیمان آماده نشود.

 

طاری‌بخش تصریح کرد: با تلاش‌های حمیداوی از روزی که مالکیت باشگاه را برعهده گرفته و به عنوان ناجی حضور پیدا کرده است، خوشبختانه شرایط خوبی بر پدیده شهرخودرو حاکم شده و به همین خاطر با تایید یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم، این بازیکن خارجی جذب شده‌است.بازی نکردن این بازیکن موجب ضرر و زیان باشگاه است، زیرا برای حضور وی هزینه شده و این شرایط برای ما چندان قابل هضم نیست. با هر بار بازی نکردن چوچو به واسطه عدم ثبت به موقع قرارداد، ما خسارت‌های زیاد مالی، شخصیتی و فنی خواهیم‌ داد و از همه مهمتر شرایط خاص ما برای کسب سهمیه نیز به خطر خواهدافتاد.

 

وی اظهار کرد: به هر حال، هیات فوتبال خراسان رضوی تلاش خود را امشب انجام داد و قرارداد ثبت شد، اما باید منتظر بمانیم تا ببینیم صدور کارت ITC این بازیکن چقدر زمان می‌برد و آیا در این فاصله کوتاه، امکان رسیدن چوچو به بازی با نفت مسجدسلیمان هست یا نه؟

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.