کد خبر: eXrK1 زمان: 14:50 1398/01/25   بازدید: 556

ادعای رای اسپورت

پیشنهاد هنگفت یوونتوس برای جذب مدافع بارسا

یوونتوس برای فصل اینده به دنبال جذب یک مدافع سطح اول دنیاست و مدافع فرانسوی بارسا حالا گزینه مورد نظر بیانکونری محسوب می شود.

به گزارش "ورزش سه"، هر دو تیم بارسلونا و یوونتوس برای تابستان پیش رو در صدد جذب یک مدافع میانی باکیفیت هستند. گزینه شماره یک هر دو نیز ماتایس دی لیخت، کاپیتان 19 ساله آژاکس است اما به فاصله دو ماه تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، به نظر، شانس پیوستن دی لیخت به بارسا بیشتر است.

 

 

 

 

در یوونتوس از این موضوع آگاه هستند و از حالا خود را برای چنین شرایطی مهیا کرده اند. طبق ادعای رای اسپورت، اگر یووه در جذب دی لیخت شکست بخورد، ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسا به گزینه اصلی این تیم برای تقویت خط دفاعی بدل خواهد شد و سران باشگاه حاضرند تا 80 میلیون یورو نیز به بارسا پیشنهاد بدهند که قطعا برای یک مدافع، رقم هنگفتی محسوب می شود.

 

در حال حاضر بارسا در دفاع میانی جرارد پیکه، کلمنت لانگله، ژان کلر تودیبو، فرمالن و اومتیتی را در اختیار دارد و با اضافه شدن احتمالی دی لیخت، می توان پیش بینی کرد که اومتیتی از این جمع جدا شود. همچنین از منچستر یونایتد نیز به عنوان مقصد احتمالی اومتیتی یاد می شود.